Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem birom elengedni. Már csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom elengedni. Már csak én írok neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ő az igazi számomra. Már annyi rossz dolog volt köztünk hogy ez nem egy szép történet lenne. Ő az első szerelmem, egész jól elvoltunk ,viszont rámunt. Tele vagyok kérdésekkel amikre nem fogok választ kapni. 1 éve vagyunk együtt , ami hosszú idő nekem, és teljesen megszoktam már hogy egyből vele osztom meg ha történik valami. Urja akarom éleszteni ezt de már lehet nincs értelme. De nem értem, mikor találkozunk az nagyon jól el szokott mulni, mint az igazi szerelmeseknél. Aztán pedig leírja hogy neki ez már unalmas. Összetörik a szívem. Ne írjak neki többé? Lehet hogy akkor most beszélünk utoljára. Hogy lehet az hogy szinte senkivel nem beszélget rajtam kívül , én vagyok a legjobb barátja is egyben, ezt 1 hete mondta, és mégis ennyire nem érdeklem most. Nagyon magányos leszek ha ő nem lesz. Lehet félig a magánytól félek, és félig pedig attól hogy őt veszítem el

2022. dec. 15. 09:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na vége úgy néz ki, letiltott
2022. dec. 15. 20:48
 12/20 anonim ***** válasza:

11, Halleluja!

Írj másnak. Újnak.

2022. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Lehet olvassa? :D
2022. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen túlzottan hosszú, vívódásos szakításokban már családi probléma is gyökerezik. Lehet, hogy a szülők támogatni akarnak, csak nem jól.
2022. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nehéz ez eléggé, remélem egy hamar könnyebb lesz
2022. dec. 15. 21:50
 16/20 A kérdező kommentje:
Űr és üresség
2022. dec. 16. 11:05
 17/20 anonim ***** válasza:

Legyél már férfi..

Türelem. Foglald le magad. Menj el barátokkal, csinálj olyat, amire nem volt időd..

Majd 3 hónap múlva nyavalyogj.

2022. dec. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosak az érzelmeid, sírd ki magad ahányszor csak kell. Ez már jó, ha belátod hogy ő nem a megfelelő számodra. Én az első szerelmemet éveken át sirattam.. Megértelek. Ők szerintem nem is annyira kiemelkedőek mint ahogy mi gondoljuk, hanem mi emeljük ki őket annyira a többi közül, hisz ő volt az első, ő volt akivel elhitted hogy ,,örökké'', akivel még olyan naívak voltatok, aztán a többi kapcsolatnál már józanabb vagy. Tapasztaltabb. De mindenképp lesz még olyan akihez kötődni fogsz, viszont idő kell ahhoz hogy beforrjon ez a seb. Hatalmas ölelés neked!
2022. dec. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2022. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne írjál neki többet. Írd meg, hogy ez az utolsó levél, és írj le mindent, ami bánt, de utána többet ne!!! Soha!!! Ha nem bírnád megállni, szedjél egy kis nyugtatót: Valeriana relaxot, 3x1-et, pár hétig, esetleg hónapig, aztán fokozatosan hagyd abba.
2023. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!