Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez megcsalás? Elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Szituáció: barátnőmnél vagyok ahol ott van egy barátnője..sírva fakad mert kidobja pont a barátja, erre azt mondja haza akar menni..okés..erre a csajom szól nekem hogy kísérjem haza, én is menjek vele..meg amúgy is sötét van, kell egy erős férfi ilyenkor.


Okés mondom elmegyek vele..haza fele meglátott egy kocsma félét, mondta hogy menjek be vele mert innia kell valamit (meghivtam rá) majd erre rá 2 percre megfogta/simogatta a farkam..és mivel elég jó csaj hát felállt rá..erre én “ha most meg csókollak jobb kedved lesz?” És megtörtént..mármint a csók de mondtam neki hogy ez ennyi volt..nekem ott van ugye a barátnőm.


Több nem..barátnőm nem tud még erről. Szóval ez így megcsalás?


2023. máj. 8. 00:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
barom
2023. máj. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
Napi gyenge kamu... 😑😮‍💨
2023. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, hogy szerencsétlen barátnőd pont két ilyen gusztustalan ebmert fogott ki "barátnőnek" és "párnak".
2023. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
En tuti megvigasztaltam volna xD
2023. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ez megcsalás, ha pedig te nem mondod el, akkor majd ő fogja...
2023. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Jaj inkább csak megvigasztaltad nagyon maga alatt volt és kellett neki valami ...!

Igy tovább!

2023. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem az, nem kell tenned semmit
2023. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!