Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan két éve járunk és nagyon jól érzem vele magamat. Sok dologban különbözünk, de ez sose zavart engem. A párkapcsolatunk során mind a kettonknek voltak celebrity crushai. És volt, hogy állítottam be háttérképnek egy hírességet, de őt ezt sose zavarta. Azonban az utóbbi pár napban tűnt fel, hogy neki is be van állítva egy lány amivel szerintem nincsen semmi baj, azt csinál a háttervel amit csak szeretne, és ez engem nem zavart VOLNA, ha nem egy bikinis kép lenne beállítva Madelyn Cline-rol. Elmondtam neki, hogy ez engem csak azért zavar mert szerintem undorito és tiszteletlen a színesznovel szemben, hogy egy fiu bikinis képet állítson be róla. Erre o azt mondta, hogy azert ezt állította be mert rola nincsen olyan kép, ahol rendesen fel van öltözve tehát mindig bikiniben van. Erre persze nyilvan rávágtam, hogy miért ne lenne rola normalis kép, de végul ugy lett lezárva a beszélgetés, hogyha én is beállithatok fiukat, akkor o is beállithat lányokat. De mint mondtam nekem nincsen semmi bajom azzal, hogy a celebrity crusha a háttere, engem csak az zavar hogy bikiniben van. Szerintetek tul reagáltam? Ti mit gondoltok errol? (Amugy iphona van, és tudja változtatni a hátterét, és legalabb 3 eltérő bikinis képet láttam róla beállítva)

2023. júl. 13. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem tulreagáltad. Hs te is beallitasz, o is.


Vagy allutsd be te is felmeztelen pasit.


Vagy kerd meg szepen hogy teged nagyon zavar es ezt ne allitsa be


Vsgy beszeljetek meg hogy nem allitotok ilyet

2023. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Azért kíváncsi vagyok hogy ilyen csekély intelligenciával ti hány évesek vagytok.
2023. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Na a régi szép időkbe ilyen nem volt 🤣 Páromnak a szekrényén lógtak a pucér nőkről a poszterek... Nálam Rock bandák telibe a falon. A fal szinét nem láttad.. Képzeld hogy nem is érdekelt mert az csak egy kép és velem volt nem egy KÉPPel. Azóta nics ilyen mert van már egy 10éves lányunk😊
2023. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
"szerintem undorito és tiszteletlen a színesznovel szemben, hogy egy fiu bikinis képet állítson be róla" - Én csak egyet nem értek: ha zavar téged, akkor miért nem egyenesben azt mondod neki? Miért kell ilyen kamu indokokat mondani?
2023. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kedves 2 válaszoló, nem tudom, hogy a kérdésemből honnan szerezted azt, hogy csekély intelligenciával rendelkezünk. Mind a ketten 18 évesek vagyunk, de ha fiatalabbak is lennénk, akkor se érteném, hogy miért kellett ilyen felesleges választ írni. Tudtommal ide az emberek tanácsot kérni jönnek, nem pedig azért hogy oktalanul sértegetve legyenek. Azonban remélem, hogy most szebb lett a napod és jobban érzed magad, amiért ezt leírtad. :)

3 válaszoló, köszönöm, hogy megosztottad a saját tapasztalatodat, én is megpróbálok változtatni a nézeteimen, egyszerűen csak furcsának találtam, de megpróbálom megérteni.

4.válaszoló, elmondtam, hogy engem nem zavar, egyszerűen csak számomra furcsa volt. Mindenkinek meg van a saját vélemenye, azért mert valaki másé eltér, az nem jelenti azt, hogy "kamu indok" lenne.


Minden esetre tényleg megpróbálom elfogadni, de jogom amugy sincs ahhoz, hogy megmondjam neki mi legyen a háttere. Mindenezek mellett nagyon szeretem, és egy percre se gondoltam bele abba, hogy szakitanék vele ilyen butaság miatt. Köszönöm az értelmes válaszokat, és azoknak az embereknek is köszönöm, akik tényleg próbáltak segíteni.

2023. júl. 14. 11:07
 6/12 hungarikum_202 ***** válasza:
34%
Mi ez? Katica csoport a körzeti óvodában?
2023. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

18 évesen az éppértelmű fiatalok azon szoktak gondolkozni, hogy melyik egyetemre járjanak, lakhatást hogyan oldják meg, milyen pénzügyi kiegészítő lehetőségeik vannak stb... te meg itt siránkozol mint egy óvodás hogy szakíts-e a pasiddal mert bikinis háttérképe van...


Szóval te vagy nem vagy 18 éves hanem 12, vagy szellemileg igen visszamaradott szinten vagy.

2023. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 7.válaszoló biztos tudod hogy én miként aggódók és milyen dolgokon gondolkozom. Örülök hogy a kb 6-7 mondatos kérdésből leszűrted azt, hogy én se az egyetem, se a lakhatás, se pedig pénzügyi kiegesztok miatt nem aggódok. Mindezek mellett igazán érdekelne, hogy hol siránkoztam, vagy hol említettem bárhol is azt hogy szakítani szeretnek a barátommal. Mindenesetre igazán remelem hogy jobban érzed magad a válaszod miatt. :) további szep estet
2023. júl. 14. 21:51
 9/12 anonim válasza:
100%
Szerintem állítsátok be egymást háttérképnek és abból nem lesz vita;)
2023. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez durva
2023. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!