Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan két éve járunk és nagyon jól érzem vele magamat. Sok dologban különbözünk, de ez sose zavart engem. A párkapcsolatunk során mind a kettonknek voltak celebrity crushai. És volt, hogy állítottam be háttérképnek egy hírességet, de őt ezt sose zavarta. Azonban az utóbbi pár napban tűnt fel, hogy neki is be van állítva egy lány amivel szerintem nincsen semmi baj, azt csinál a háttervel amit csak szeretne, és ez engem nem zavart VOLNA, ha nem egy bikinis kép lenne beállítva Madelyn Cline-rol. Elmondtam neki, hogy ez engem csak azért zavar mert szerintem undorito és tiszteletlen a színesznovel szemben, hogy egy fiu bikinis képet állítson be róla. Erre o azt mondta, hogy azert ezt állította be mert rola nincsen olyan kép, ahol rendesen fel van öltözve tehát mindig bikiniben van. Erre persze nyilvan rávágtam, hogy miért ne lenne rola normalis kép, de végul ugy lett lezárva a beszélgetés, hogyha én is beállithatok fiukat, akkor o is beállithat lányokat. De mint mondtam nekem nincsen semmi bajom azzal, hogy a celebrity crusha a háttere, engem csak az zavar hogy bikiniben van. Szerintetek tul reagáltam? Ti mit gondoltok errol? (Amugy iphona van, és tudja változtatni a hátterét, és legalabb 3 eltérő bikinis képet láttam róla beállítva)

2023. júl. 13. 22:30
1 2
 11/12 hungarikum_202 ***** válasza:

#10

Ez nagyon.

2023. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lecserélt
2023. júl. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!