Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni?

Figyelt kérdés

Én és a barátnőm 16 évesek vagyunk. Az elmúlt pár napba, héten sokat láttuk egymást, volt hogy naponta, volt hogy 1 naponta.


Barátnőm azt mondta kéne egy kis pihi neki és legközelebb 4 nap múlva találkozzunk csak, de ígéri több ilyen nem lesz mert tudja jól nekem ő mennyire hiányzik és kikészít a hiánya..

(Fél órára lakunk egymástól)

van okom félni hogy esetleg megcsal? esetleg sok voltam neki? vagy kiba**ottul tul gondolok mindent..


Koszi a valaszokat elore is



2023. júl. 20. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Csak emiatt NINCS. Esetleg ha egyáltalán nem bíztok egymásban, nem kommunikáltok, és sok ganyús jellel találkozol... de ilyet nem írtál! 4 napon nehogy kiakadj!! Miért gondolod, hogyha pár napig nem találkoztok, ott rögtön megcsalás van? Azt kell majd tudnod kezelni idővel, hogy ne készítsen ki más pár napos hiánya! Nem egészséges pszichés állapot!
2023. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze csak tudod kurv*ra oda vagyok erte es minden masodpercben vele lennek.. nehez ez
2023. júl. 20. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy persze... fiatal vagy és még nem tudod kontrollálni magad...majd idővel... de ne nyomaszd feleslegesen. ezzel rombolod a kapcsolatot.
2023. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerezz baratokat ,ne ot nyomorgasd.
2023. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt olyan, hogy kellett egy kis szünet, nincs ezzel semmi gond.
2023. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bigboy99341 válasza:
100%
A kapcsolat nem csak a közösen eltöltött időtől szól, mindkét félnek megvan mellette a saját élete. Teret kell adnotok egymásnak, mert így “megunjátok” egymást.
2023. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!