Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj e ha nem hagyom hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj e ha nem hagyom hogy a barátnőm befesse a haját ?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek gyönyörű szőkés barnás haja van , ami mindíg is álmom volt , és nagyon tetszik illetve ez az ami a szemelyiségének véleményem szerint a legnagyobb kisugárzást adja. Most a baránői és a saját elképzelése miatt be akarja feteni platina szőkére. Ezt pedig én nagyon nem szeretném ,mert számomra egy fontos dolog a természetes hajszín és így a legjobb a kisugárzása, amibe eleve beleszerettem. Természetesen szőkén is ugyan úgy szertném de nem kívánom ezt a változást egyáltalán. Ezt neki is szépen elmagyaráztam és nem is festette be , de a barátnői körében téma folyamatosan a dolog hogy úgy jobban nézne ki. Szerintetek baj ha én tartom vissza ?

2023. júl. 31. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd döntése. Ha ő úgy gondolta, hogy miattad nem festi be, akkor kvázi "nem te tartod vissza", hanem egyszerűen úgy gondolja, ad a szavadra. Véleményed pedig lehet, sőt, kell, hogy legyen.
2023. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hagyod, az baj. Ha viszont ő eldönti, hogy hallgad rád, figyelembe veszi a véleményed, az teljesen rendben van. A döntés joga az övé.
2023. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, és igazából mist így is van , csak miattam döntött így , pedig tudom hogy nagyon szeretné.
2023. júl. 31. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Véleményed lehet, jó is, ha megosztod vele, de azért emlékeztetned is kell őt, hogy a döntés az övé.
2023. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi már picit idősebbek vagyunk a párommal és ő is a természetes hajszínemet szereti, pedig én is szőke akarok lenni! Viszont belátom, hogy ez jobban passzol hozzám és legalább nem kell több tízezer Ft-ot ott hagynom a fodrásznál! Jó dolog, hogy elmondtad neki és az is, hogy megfogadta a tanácsodat, de, ahogy írták már páran, mindig biztosítsd arról, hogy ez az ő döntése és te úgy is szeretni fogod őt! Azt azért tudnod kell, hogy ez a hajszíntéma nagyon fontos nekünk csajoknak, szóval előbb-utóbb valószínű kipróbál más hajszínt is! De nyugi, tapasztalatból írom, mindig vissza fog térni az eredetihez, ha az szép!
2023. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmondani a velemenyed = oke


Nem hagyni = nem oké

2023. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!