Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engedjem vissza exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem vissza exem?

Figyelt kérdés

Barátnőm először letilott. Nem értettem. Telefonomra nem válaszolt. Itt már aggódtam. Elmentem a lakásukhoz, nem volt otthon. Ekkor már tényleg tartottam, hogy valamit tett, mivel eléggé labilis volt érzelmileg.


Aztán egy napra rá feloldott. Egy másikkal volt. Meg sem magyarázta, majd letiltott megint. Cirka két hétig próbáltam vele beszélni, magyarázatot kicsikarni belőle, haveromat nem tiltotta, mutogatta a képeket, egymás ölében ülős, smárolgatós, ágyban fekvős, és a többi, rendkívül undorító volt az egész, teljesen összetörte a szívem.


Úgy kiütöttem magam, hogy bevittek kórházba, rám sem hederített, tovább csinálta a dolgát a sráccal.


Aztán most már két hete, hogy nem reagáltam neki, semmit haverom azt mondta, hogy azóta eléggé elkezdte hanyagolni a srácot, sőt, kiderült, ma szakítottak.


Sőt, visszarakta a mi highlightunkat instán, és olyan storykat szedett elő, amin együtt vagyunk.


Nem léptem be az instámba, de haveromtól kérdezgetett, hogy hogy vagyok, stb, van-e barátnom...


Nos, úgy hiszem, hogy arra megy ki a játék, hogy újra akarja kezdeni. Mit tegyek?


2023. aug. 3. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne állj vele szóba, felejtsd el hogy létezett.

Vicc

2023. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne is lásson többet.
2023. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Engedd. Ennyi ésszel pont egymáshoz valók vagytok.
2023. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ló, jó a szamár is. Ha kibekulsz, a kérdés csak az - mikor leszel újra szamár.
2023. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szard le a picsába, ez a lány egy....

Szerintem a kérdést is felsleges volt ki írni, egyértelmű hogy hagyd a fenébe, megcsalt, mi kell több ennél?

2023. aug. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, aki képes otthagyni, azzal nincs jövője a kapcsolatnak
2023. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!