Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek vissza tudom...

Szerintetek vissza tudom hozni a pénzem vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Szoktam sportfogadni és év elejére elértem a 3 millió forintot. Mivel nyáron megszűnt a munkám így nem is akartam elhelyezkedni, mert néhány hónapig gyakorlatilag abból éltem. Aztán elég gyorsan bebuktam. Most már melózok megint, de volt megint egy jó nyerő szériám és most van már 700.000 Ft-om. Szeretném visszahozni azt a pénzt amit elbuktam. De ugyanakkor nincs semmi célom mit venni belőle.


-2022 második felében nem dolgoztam és mindenképpen "rá voltam kényszerűlve, hogy nyerjek"

-Most a meló fedezi a megélhetést, tehát a helyzet más. Viszont azért ott van a tudat hogy az a 3 millió valamikor (pl. lakásvásárlás hiányozni fog)



2023. jún. 3. 14:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha belemész újra a csapdába mindened elveszted , aztán azt is vissza akarod majd szerezni stb és mánia lesz . Úgy van kialakìtva a rendszer hogy 95%ban a ház nyer az 5% pedig a csali .
2023. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2023. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
inkább tőzsdézzél, azon jobb eselyekkel indulsz
2023. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Annyi pénzt szánj sportfogadásra, ami sehonnan se hiányzik. Nem fogod soha visszanyerni, úgy van kialakítva a rendszer, hogy hosszútávon ők nyerjenek rajta - másképp nem tudnák kifizetni a munkatársak fizetését és nem termelne a vállalkozás profitot.
2023. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Volt már ilyen kérdés itt.
2023. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
hahhahahaha
2023. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Akár visszanyered, akár nem, én mindenképpen várom a sztorid folytatását, mert érdekes! Szerintem ha képes vagy 700 ezret nyerni, akkor többet is.

Minden héten irigylem a totósokat, akik 13-at és 13+1-et is nyernek ugyanazokkal a szelvényekkel: magyarán értenek hozzá. Én hiába tippelgetek meg eredményeket, minden harmadikat találom el csak.

2023. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én csak meccsekre fogadok. Főleg gólszámra, de nagy szerencse ha nyerek.

És tétemelést is szoktam, ami kb öngyilkosság. De azért 3-4-5. alkalommal jönni szokott. Meg online játszok, sosem lottózóban. Külföldi oldalon ahol mindig felajánl cash out-ot, tehát ha rosszul állok, akkor kis minusszal vagy nullán kiszállhatok.

Elkezdem 5.000, aztán 10.000 utána 20.000 és nem ilyen 10 meccset hanem mondjuk 4-et játszok meg, de van hogy csak 1 vagy 2. És győztesre sosem! Nincs szimpátia. Hülyeség azért játszani, pl szerdán nagyon szurkoltam az AS Romának, de nem tettem rájuk pénzt.

2023. jún. 3. 22:43
 9/18 anonim ***** válasza:
Most megmondom, hogy újra bele fogsz menni, mindegy mit írunk. Aztán persze majd fogod a fejed.
2023. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Feleslegesen aggódsz rajta, hogy mi lett volna, ha... Én is, ha nem szerencsejátékba dobáltam volna sok milliót 20 év alatt, akkor lehet, hogy előrébb lennék 5 centivel, de folyton azon rágódnék, hogy miért nem próbáltam meg a lottót meg a kenót. Így, hogy megpróbáltam és nem jött be, már tök mindegy. Ha egyszer bejött volna egy nagy nyeremény, akkor meg áldanám a sorsot, hogy megpróbáltam. Ha jól érzed magad azzal, hogy tippmixelsz és nem éhezik miatta a családod, gyereked, akkor csináld!
2023. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!