Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek rosszul döntöttem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul döntöttem, hogy szakítottam?

Figyelt kérdés

Másfél évet voltunk együtt, és azért szakítottunk, mert a kapcsolatunk végére már sok volt a konfliktus. Én egy spontán, logikus, partyzós villamosmérnök hallgató vagyok, aki szereti a rasszista és fekete poénokat, de nem élek semmi ilyesféle ítéletekkel, csak vicces. Az exem egy velem egykorú gyógypedagógus hallgató, aki nagyon szeret társadalmi- és világproblémákkal foglalkozni. Aranyos, törődő és már szinte ártatlan is.

Sokszor nem fért össze az én időnként primitív humorom az ő elveivel, és sokszor "lehozott az életről", mert az sértő meg ilyesmi.

Ezen az egy dolgon bukott az egész (meg még hogy nekem a szex az fontosabb volt, neki annyira nem). Próbálkoztunk minden problémát megoldani együtt, de ez megoldhatatlannak bizonyult. Nem szeretném mondani, hogy velem ilyenekről ne beszéljen, mert azzal elvennék egy részt a személyiségéből. Viszont ha én mellette mindig úgy viccelődök meg beszélgetek, hogy az PC legyen, az meg tőlem vesz el egy részt a személyiségemből.

Erre van megoldás amivel senki sem veszít sokat, vagy sajnos ha ilyen sokáig fenn állt ez a probléma akkor inkább engedjem el a dolgot?

Persze még az is benne van a pakliban, hogy fiatal vagyok még, éljek még stb... Csak tényleg különleges volt a lány, nem hiszem egyhamar találnék mégegy olyan társat mint ő.

Enyhén tanácstalan vagyok, de már pszichológushoz is kerestem időpontot, mert szeretném ezt a kérdést eldöntettni magamban.

21/f



2023. aug. 12. 00:04
 1/5 eznemlényeges ***** válasza:
65%

Szerintem ez pont egy olyan probléma, amit nem igazán lehet megoldani, megbeszélni. Én is nagyon szeretem a fekete, rasszista, homofób transzgyűlölő, öngyilkosságról szóló, kövér vicceket, mert hát viccesek.

Volt barátnőm nekem is hasonló volt, mindig mondogatta nekem hogy ezt meg azt nem illik mondani, de hát ilyen vagyok. Én úgy próbáltam megoldani a dolgot, hogy csak a haverokkal voltam ilyen, s mellette próbáltam elfojtani ezt az oldalam, csak így ahogy mondtad, nem tudtam teljesen önmagam lenni.

Végül ő szakított velem, de szerintem ez is nem kicsit benne volt a dologban, hogy nem tudtam mellette az lenni, aki vagyok.


Ő nekem is különleges volt, egyenlőre nem is találtam mást magam mellé, de biztos vagyok benne, hogy egyszer majd hoz valakit az élet.

2023. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

A barátnőd EQ-ja és IQ-ja nagyságrendekkel feletted áll.

Jól tette, hogy kidobott, nem voltatok egymáshoz valók.


(Olyan nincs, hogy valaki szereti a bzi, rasszista stb vicceket, de a gondolkodásában nem itéli el a bzikat es nem rasszista.)

2023. aug. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem inkább /t/eába kellett volna?
2023. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél.
2023. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 én a cigány haverommal tudok a legjobbakat röhögni a rasszista vicceken. Akkor most mi a helyzet? Akkor most én is elítélem a haveromat meg ő is magát?
2023. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!