Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondta a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátnőm, hogy márpedig meg fogja ölni magát, mert nem bírja nélkülem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy látom a szemén, hogy tényleg. Felajánlottam, hogy lehetünk barátok, beszélgetünk, találkozgathatunk is, de én már nem tudom szeretni, főleg, hogy folyton csak bántott és megalázott.


Azt mondja, neki szüksége van rám. És a szemem láttára letiltotta az összes követőjét, és mondja: csak én vagyok már neki.


Most mit tegyek?


2023. szept. 20. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"folyton csak bántott és megalázott."

Innentől kezdve te miért foglalkozol az ő érzéseivel? Ja igen, bocs, mert manipulál😀✋


"letiltotta az összes követőjét"

én ezt nem venném túl komolyan


Hogy mit tegyél?

Szólj a szüleinek, aztán menekülj.

Tapasztalatból mondom, utólag rájössz, idáig sem kellett volna várnod

2023. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem szabad hagyni hogy megölje magát valaki, de emiatt tartani a kapcsolatot azért szürreális.

Ha tényleg megteszi, nem a te hibád, de valoszinuleg ugysem fogja. Annyit tehetsz hogy elküldöd pszichológushoz.

2023. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüleinek jelzed, és még a környéket is elfelejted, ahol laknak.
2023. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Te is hívhatsz hozzá segítséget. Valószínű, hogy pszichiátriára viszik, mert önveszélyes, de ennék többet nem tehetsz.
2023. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szierntem hagyd csinalni amit szeretni szerintem ugy is csak hiszti . nem fog csinalni semmit
2023. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt már kórházban öngyilkossági kísérlete miatt, pszichiátrián kezelték.
2023. szept. 20. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek is mondták, szólj a szüleidnek, ők vegyék fel a kapcsolatot az iskolával, a lány szüleivel. Te nem tudsz mit tenni, az nem megoldás, hogy akaratod ellenére összejössz vele és szenvedsz mellette csak azért, hogy nek jó legyen. És mégis meddig? Nehogy azt hidd, hogy ez majd egyszer csak elmúlik. Illetve ha engedsz a zsarolásnak akkor rá fog jönni hogy így tud rád hatni. Én is voltam ilyen helyzetben, nem csinált semmit a csaj csak üres fenyegőtzés volt. De azért szólj akinek kell, innentől nem a te gondod, vannak neki szülei, ez az ő felelősségük.
2023. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

7-es,

ugye ezt nem így gondoltad "...szólj a szüleiDnek"?

Szóljon a lány szüleinek!

Kérdező: csak birtokolni akar azzal, hogy öngyilkosságot emleget. Ne tarts fenn kapcsolatot könyörületből, hanem szakíts, hiszen nem szereted.

2023. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!