Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lesz valaha barátom, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom, vagy ilyen szerencsétlen maradok?

Figyelt kérdés

Tudom nem lehet ezt a kérdést megválaszolni, mert kilátástalan a jövő.

De nem értem, hogy miért vagyok ilyen nyomi fiúk terén.

Vagy még nem futottam ki az időből?

17 éves lány vagyok nem volt még barátom és attól félek hogy nem is lesz. Nem értem mi a baj velem nem vagyok vissza húzódó inkább nyílt beszédes.

Kívülről: 152cm hosszú barna haj, barna szem, 51kg.

Szeretek olvasni, beszélgetni sétálni, kirándulni.

Butának se mondanám magam osztályomban kimagaslóan teljesítek.

Viszont barátnők körében meg népszerű vagyok ezért sem értem miért nem szeretnek a fiúk.

Olyan kínosan érzem magam, már mindenkinek van pasija csak nekem sincs. És nem csak ezért, én is akarok szeretni valakit.



2023. okt. 9. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Akkor szedj fel valakit az alattad lévő osztályból
2023. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
152 centisen kb. 42 kiló kéne légy, azt ugye tudod? Nem siránkozni kell, hanem azt a tizest minél előbb ledobni, próbálj még nőni vagy tíz centit, és azonnal lesz pasid is. Ennyi. A többi csak kifogás.
2023. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
160 cm vagyok, 50 kg és 17 éves. Egyik legjobb tanuló vagyok és nincs pasim. Nem is kell még nekem. Minek siettesem, majd jön ha kell és te is gondolkodj így. Ha ennyire pasit akarsz, akkor persze, hogy a fiúk nem akarnak majd veled járni, max a manipulatív fajták. Élvezd így az életet. Elhiszem,hogy jól esne neked, de nem leszel kevesebb azzal, hogy nem jársz senkivel.
2023. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2.es válaszoló.

Próbáltam többször is értelmezni a válaszod de nem ment mert csupa rossz indulat volt benne.

Te is olyan ember lehetsz aki csak rossz lányokról érintett nőt...

Semmi rossz indulat nem volt a kérdésembe de te nagyon felhúztad magad, sajnálom de szerintem ezekre gyógyszeres kezelést szoktak ajánlani.



Másfelől 152cm,és 52kgval normálisnak számítok külsőleg is és a bmi alapján is. Szóval erről ennyit. :)

2023. okt. 9. 18:09
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
"Vagy még nem futottam ki az időből?" - Egyáltalán nem, ne aggódj.:)
2023. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel lány vagy, tuti lesz párod, ne aggódj emiatt. 17 éves vagy, majd 5-7 év múlva elég lesz ezen rágódni, ha addig nem jön össze a dolog. Inkább a tanulásra koncentrálj, az szerintem fontosabb. Ha viszont nagyon nem bírod ki, akkor Te is kezdeményezhetsz annál, aki tetszik (persze csak ha van ilyen). Szóval nyugi, nem maradsz "ilyen szerencsétlen".
2023. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokaknak csak huszonévesen lesz párja. Majd ha 25 leszel és akkor sem volt még senkid, elkezdhetsz aggódni.
2023. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem Haru vagy?
2023. okt. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

17, srác vagyok. Sosem volt barátnőm, nem is igazán stresszelek rajta. Zenélek, aknétól eltekintve (amivel nem tudok sokat kezdeni, éljen a genetika) nem nézek ki rosszul, lányokkal jól elbeszélgetek, igényesen öltözök, jól tanulok, valamennyit sportolok. Logikai oka különösebben nincsen nálam sem. Viszont a sok más elfoglaltságomban ismerek embereket, barátokat, akikkel teljesen jól elvagyok.


17 egyáltalán nincsen későn. Csak azért belekezdeni egy kapcsolatba, hogy legyen, értelmetlen. Úgyhogy ne aggódj rajta. Próbálj ellenni magadban barátokkal, családdal, és ha egyszer van valaki akiről azt érzed hogy boldoggá tesz/érdekel csak kérdezd meg, hogy el akarnak-e menni valahova és le fog esni.


Nyilván jó lenne, ha lenne, de a kapcsolat nem létét ne hiányként fogd fel, hanem annak a létét egy extraként. Ha kellenek tanácsok Cope-oláshoz, akkor nyugodtan írhatsz privben.

Cope-on kívül csak az aktívan ellene cselekvés marad, úgyhogy ha rám hallgatsz, akkor csak legyél őszinte és ha érdekel valaki mond neg nekik, hiszen annyit már csak megérdemelnek, nem? Legalábbis sztem jobb mint spekulálni, hogy vajon én is bejövök-e vagy sem.

2023. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Visszasirod meg ezt a nyugalmat, higy nem zaklat mindenfele kreten.
2023. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!