Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lesz valaha barátom, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom, vagy ilyen szerencsétlen maradok?

Figyelt kérdés

Tudom nem lehet ezt a kérdést megválaszolni, mert kilátástalan a jövő.

De nem értem, hogy miért vagyok ilyen nyomi fiúk terén.

Vagy még nem futottam ki az időből?

17 éves lány vagyok nem volt még barátom és attól félek hogy nem is lesz. Nem értem mi a baj velem nem vagyok vissza húzódó inkább nyílt beszédes.

Kívülről: 152cm hosszú barna haj, barna szem, 51kg.

Szeretek olvasni, beszélgetni sétálni, kirándulni.

Butának se mondanám magam osztályomban kimagaslóan teljesítek.

Viszont barátnők körében meg népszerű vagyok ezért sem értem miért nem szeretnek a fiúk.

Olyan kínosan érzem magam, már mindenkinek van pasija csak nekem sincs. És nem csak ezért, én is akarok szeretni valakit.



2023. okt. 9. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekem írhatsz, ha gondolod. 19/f
2023. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
13%

Valszeg csúnya vagy, a kiscsajok nagyon szeretnek barátkozni csúnya lányokkal, mert nem érzik a versenyhelyzetet, mint a többi lánnyal.. Írtad h 51 kiló vagy, hát az 152centinél az elég sok... "átlagos" ja, ha 40 éves vagy átlagos, de tiniknél messze átlag alatti.

Még most a srácok csak a 10/10-es csajokkal foglalkoznak tinikorban, majd huszon éves korban lejjebb megy a szintjük és te is tudsz majd csávózni átlagos/átlag alatti csókákkal is, ne aggódj.

Ha kevés az önbizalmad, ha 18-leszel regizz fel tinderre, majd kapsz 2000lájkot percenként és megérted

2023. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
34%
17/152/52 hmmm... így ne adj fel hirdetést, mert eléggé gáz...
2023. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!