Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az még oké hogy beszél meg hívásozik az exével de hogy még ki is rakja folyton storyba a képét ez annyira felbasz engem. Rákérdeztem h ez mi azt mondja semmi és röhög. Meg hogy féltékennyé akar tenni. Amúgy nagyon szeret engem hisz látom mennyire törődik velem meg minden de ez engem annyira zavar h nem igaz.
2023. okt. 30. 05:54
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Szánalmas, szerintem inkább hanyagold ezt a kapcsolatot
2023. okt. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kib***nám, hogy repülne. Mondd meg neki, hogy vagy te maradsz, vagy az exe, a kettő együtt nem működik.
2023. okt. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha a barátnőm ilyen lenne, akkor az exem lenne.

Ha annyira törődne velem az ilyeneket hanyagolná. Ha annyira szeret az ilyeneket hanyagolná.

Meg ha valamit kérdezek akkor ne nevessen. Meg ez téged is lejárat.

2023. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
97%
Dobd ki a retekbe
2023. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél papucs, használd az eszed. Normális ember ilyenkor mit csinál? Na ugye...
2023. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Justinianus ***** válasza:
78%
Már érthető ez a válasz, az előbb a politika rovatban olvastam, de valami ilyesmi kérdésre számítottam. :)
2023. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Mennyire szerethet téged, tényleg. Féltékennyé tesz aztán röhög rajtad. Engem ennyire ne szeressen senki, köszönöm :D
2023. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

biztos hogy kell neked egy olyan lány, akit előtted egy másik fiú már kinyalt, oráloztatta és járt benne ott lent? S rá spermázott S lenyelte neki.(?) és még csokolózott is vele.


gondold ezt át. !

ezért mondom én mindig hogy egy szűz lány többet ér bárminél. 😕

2023. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ultimátumot adnék, ha egyszer ilyet csinálna, repülne ki.
2023. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
91%

"Az még oké hogy beszél meg hívásozik az exével"


Szerintem nagyon nem oké ez sem. Én ultimátumot adnék neki, válasszon.

nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!