Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert nem birom elengedi, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem birom elengedi, ha ugy erzem mar nem is szeretem?

Figyelt kérdés
4 honapja vagyunk egyutt a baratommal, es az utobbi idoben ugy ereztem hogy valahogy nem erzek mar ugyan ugy(nagyon szegyenlem magam hogy ilyen gyorsam kialakult ez, nem is ertem).Szoval mint ahogy az normalis, szeretnem ot csak elengedni es szakitani, de valahogy nem megy, mikor kicsit osszevesztunk sem birtam nelkule, mert szugsegem van ra hogy beszeljunk, de megse erzem azt, hogy szerelmes lennek bele. Mi ennek az oka?

2023. okt. 30. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat függésnek hívják, valószinüleg előtte is volt vkid, meg azelőtt is.
2023. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
O az elso :))
2023. okt. 30. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem vagy szerelmes, még szeretheted őt. Nekem sem volt meg a barátnőmnél az a rózsaszín köd, amiről mindenki beszél, de ettől még sosem szerettem nála jobban senkit.
2023. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez volt nekem a volt baratomnal:)

Mostmar nem bantam meg h szetmentunk,de tulajdonkeppen a szerelem egy ido utan atvaltozik csak szeretette.Idos embereknel sincs mar rozsaszin kod,de ugyan ugy szeretik egymast.Szoval ezt magadban filozd at,es gondolkozz el ezen.Ez normalis,de ha szereted (meg pedig nekem ugy tunik) ugyis rajossz h mit es h akarsz.

2023. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Mert az ember utál veszíteni. Fejlődni, előrelépni szeret, a veszteségektől sikítófrászt kap.
2023. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!