Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátok miatt tönkre mehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok miatt tönkre mehet egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hagyod.

Attól függ, hogy a barátok húznak le, vagy a társad.

Nem mindegy a felállás a kivédésben.

2023. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút. De azokat a barátokat inkább "barátoknak" kellene nevezni.
2023. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Inkább párkapcsolatok miatt mennek tökre barátságok.
2023. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Azok, melyek tönkremennek, nem állták ki azt a próbát, ami a normális személyiségváltozással jár: érettség, párválasztás, életmód megváltozása.


Ha a barátság egyúttal védőernyő is, akkor nem okoz zavart az, ami természetes: párunk lesz és megváltozik a prioritás.

nov. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem, mert akik miatt tönkremehet, azok valójában nem barátok. Az én baráti társaságomban például az egyik srác meleg, egy másik biszex, nekem meg roma származású barátnőm van, de mindenki elfogad mindenkit.
nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Kamaszkorban az emberek egy részének kedvenc időtöltése, hogy irányítani akarja a másikat. Majd ő tudja, mi a jó a másiknak...
nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Baráti körünkben volt egy pár. A ffi volt a barátunk. A barátnőjét mindenki kiutálta,még a szülők is.

Párszor találkoztam a barátnővel, semmi gond nem volt vele, egyszerűen utálták.

A ffi a barátnőt választotta.

30+os társaság.

nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Meton ***** válasza:
39%
Szerintem el kell dönteni, hogy valaki a párját választja vagy a barátait. A kettő együtt nem fog működni. A párod aligha fogja eltűrni, hogy a barátaiddal foglalkozol, mint ahogy a barátaid sem örülnek, ha mindig a pároddal vagy. Ezek egyszerűen kizárják egymást. Amikor még fiatal voltam és sok barátom volt, akinek lett párja, az kivált a baráti társaságból. Én is kiváltam, mert el kellett döntenem, kivel akarok foglalkozni. És hát szerelemben nincs barátság. Aki ezt elfelejti, annak a barátja fogja lenyúlni a párját. Tulajdonképpen ez a családra is vonatkozik. A családtagokat szintén biztonságos távolságon kell tartani, mert csak ártani tudnak. Nem azért, mert mindenki ilyen rosszindulatú, csak ez egyszerűen elkerülhetetlen.
nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora baromságot utolsó!Ha vkinek párja van,pláne gyerekei,annak már nem lehetnek barátai,mert lenyúlhatják a párját??:D:D Aki egy barát párjára szemet vet,az eleve nem barát,de hál istennek nem mindenki ilyen kretén.Normális pár és baráti kapcsolat nem zárja ki egymást,sőt az a normális,ha az embernek párja és barátai is vannak!
nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Meton ***** válasza:
9-es, elsiklottál a lényeg mellett. A lényeg az, hogy akinek van párja, annak nincs ideje a barátokkal foglalkozni. Nem biztos, hogy a barát úgy nyúlja le a csajt, hogy szemet vet rá, lehet, hogy csak beszól valamit, amit nem kellene. Az a baj, hogy a barátok sokkal jobban ismernek, mint kellene és ez egy párkapcsolatnak általában nem tesz jót. Vagy szeret házassági tanácsadót játszani, ami megint nem szerencsés. Főleg, ha sose volt házas, vagy hamar elvált, azok szeretnek legjobban tanácsokat osztogatni.
nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!