Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik vagy csak barátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virágvagyok kérdése:

Tetszik vagy csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve beszélgetek messengeren egy sráccal kisebb-nagyobb megszakításokkal. Valamelyik nap beszéltem vele életemben először élőben. Ez szerintem nagyon fura, de szerinte nem. Most ebből lehet szerintetek valami vagy nem? Amúgy pár hónap van köztünk (ő egy kicsit idősebb) és már elég idős vagyok, hogy barátom legyen. (14 év)

2017. jan. 5. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ohh micsoda érett nő a maga 14 évével......

Azt hogy tetszik-e neked csak te tudod.

AZt hogy neki tetszel-e, azt meg ennyiből max egy kamu internetes jós mondja meg neked pár ezerért.

2017. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pár hét és 15 éves vagyok. Tudom, hogy ennyi idősen még szó sincs szerelemről, de nem is mondtam. Szerintem nem kéne belekötni ebbe a dologba, hogy ha csak tetszik-nem tetszik dologról van szó szóval légy szíves ezeket a válaszokat mellőzétek! :) Ha valaki tudna nekem hasznos válaszokat adni, az nyugodtan írjon. Köszönöm! :)
2017. jan. 5. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha téged érdekel, és ő is érdeklődik irántad, szeretne veled még találkozni, úgy vetted le a testbeszédéből, akkor igen.
2017. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!