Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitől lehetnék badboy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetnék badboy?

Figyelt kérdés
Első sorvan lányoktól kérdezem, mitől lehetnén olyan "nem könnyen megszerezhető" típus, azt szeretném h o is kuzdjon ertem
dec. 18. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért akarsz badboy lenni? Szerintem csak egyszerűen add önmagad. Ha nem tetszik annak, aki neked tetszik, akkor hagyd ott, találsz mást. Önmagadért szeressen, ne egy megjátszott énedért.
dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon egyszerű: ha valami/bármi az eszedbe jut tedd meg. (Amennyiben nem törvénybe ütköző.)

Tudom kis lépés, de idővel rá fogsz érezni, hogy mit, mikor, hogyan érdemes csinálni. Csak gyakorolni kell.

dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 ugy ertem hogy pl ne csak a szokasos seta stb... legyen hanem legyen benne egy kis izgalom
dec. 18. 22:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne mindig en adjam a csokot, hanem erezze azt h most o jon😏😅
dec. 18. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4. Ehhez meg kell találni a megfelelő lányt, de az valószínűleg nem a jelenlegi korosztályodban lesz. Én a helyedben messziről kerülném az ilyen tizenéves ribiket (és ezt nőként mondom). Egy "badboy"-nak bár jól esne, ha egy csaj kezdeményezne, mégis könnyűvérűnek tartaná, aki kb. bármilyen más pasival megcsinálná ugyanezt. De ha egy olyan, úgymond korához képest érett lányba ütköznek, na az lehet igazi szerelem is, mert ott már kérdőjeles lenne, hogy valójában ki irányít kit. Alapszabály: egy "badboy" öntörvényű és egoista, pont egy olyan lány kell neki, aki ledominálja, legalábbis lelki társra talál benne. 😉
dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem könnyen megszerezhető" - Az a baj, hogy ehhez kell egy nagyon vonzó külső. Ha átlagos srácként játszod az elérhetetlent, azzal magad alatt vágod a fát.

A másik, hogy ez a "badboy" dolog vagy öszönből jön, vagy sehogy. Ehhez kell egy beállítottság, ami nincs meg mindenkinek. Ha egyszerűen nem ilyen típus vagy, akkor nagyon gagyin néz ki, hogy badboy-t játszol.

dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 A csajozás az egy képesség. És mint minden képesség ez is fejleszthető/tanulható. Senki sem úgy születik, hogy ő egy született nőcsábász, hanem gyerekkorától kezdve szépen lassan azzá válik.

Ettől függetlenül igazad van. Ha ezt a "badboy" dolgot megjátszod, nem őszinte, akkor gagyin néz ki, és szimplán hülyét csinálsz magadból.

dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 "A csajozás az egy képesség. És mint minden képesség ez is fejleszthető/tanulható" - Ebben nem teljesen értek egyet veled. Szerintem vannak olyan tanulható képességek, amik segítségével könnyebb a csajozás (pl. kommunikáció), de magát a csajozást nem lehet úgy tanulni, hogy közben ne hagyd el önmagad. Ezért nem működek a puák (pick up artistok) hazugságai sem. Betanítanak egy formulát, amivel ugyan (rövid távon) lehet sikereket elérni, de közben semmi közöd nem lesz önmagadhoz. Az teljesen igaz, hogy senki nem születik csajozógépnek, de aki önmagától nem válik azzá, annak nem a csajozással van baja, hanem a csajozáshoz szükséges alapjai nincsenek meg.
dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 Van benne igazság.

Igen "vannak olyan tanulható képességek, amik segítségével könnyebb a csajozás". De ha kifejezetten ezeket próbálod meg fejleszteni, ezekben próbálsz meg jobbá válni, akkor mondhatjuk, hogy csajozni tanulsz. És mivel ez egy folyamat, amivel magadat fejleszted lehet, hogy elhagyod a régi éned, de új személyiséged lesz helyette szépen, apránként. Ezt nevezzük fejlődésnek/változásnak. Akinek nincsenek meg a szükséges alapjai a csajozáshoz, annak igenis van baja a csajozással, mert nem megy neki.

A pick up artistok hazugságai működnek. Fel lehet velük csajokat szedni. Mivel ezek hazugságok nyilván nem fog így működni a hosszú távú kapcsolat. De nem is ezt ígérték. A nevében is benne van, hogy felszedni tanítanak (nem megtartani).

Azért még hozzátenném: hazugságokkal felszedni csajokat gusztustalan dolog, de működik.

dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9 "De ha kifejezetten ezeket próbálod meg fejleszteni, ezekben próbálsz meg jobbá válni, akkor mondhatjuk, hogy csajozni tanulsz." - Igen, végülis igen. Én konkrétan arra értettem ezt, hogy a "menj oda és ezt meg ezt mondd neki" típusú csajozás tanulás igazán nem hetékony.


"A pick up artistok hazugságai működnek. Fel lehet velük csajokat szedni." - A hazugságot az egész pua dologra értettem. Egy időben nagyon beleástam magam ebbe, mint a téma kritikusa és hát azóta is undorodom az egésztől. Voltak sztorik lefizetett csajokról, meg beszéltem olyan pua tanonccal, aki a technikák megkérdőjelezése után eléggé agresszívvá vált.

Nem mondom, hogy lehetetlen, de nem véletlenül nem csinálnak élő adásban csajozást a pua mesterek. Minden csaj más, nem működhet egy dolog mindenkin.

Szerintem az a legjobb megfogalmazás, hogy nem elég hatékony. Sok csajnál kell bepróbálkoznod, hogy a nagy számok törvénye alapján egy beakadjon. Meg az sem árt, ha egy buliban csinálja ezeket az ember, ahol minden csaj be van nyomva.

"A nevében is benne van, hogy felszedni tanítanak (nem megtartani)" - Végülis igaz.😂 Egyébként van egy csomó "tananyag", ami a barátnőzésről is szól... Valaki rájött, hogy ezzel is lehet pénzt szerezni, nem csak a kalandozással.

dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!