Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom el akarja tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el akarja tőlem tiltani a legjobb fiúbarátaimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

dec. 20. 10:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

Szakítasz vele.

Olyannal nem járunk, aki irányítani, kontrollálni akar. Hidd el, ez még csak a kezdet, amit most csinál.

dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Röhögd ki és mondd meg neki, hogy vagy elfogadja a helyzetet, vagy mehet a fenébe. A barátod egy gy*kér, elnézést az őszíntesegemért...
dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Szakíts vele azonnal. Ne járj olyannal aki meg akarja mondani, hogy mit csinálj. Később csak még rosszabb lenne.
dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
22%

Semmit. Vagy elfogadod hogy a fiúd nem bírja más kanok jelenlétét, vagy szakítás.

Egyébként az evolúció része is hogy a férfiak nem szeretik ha más férfiak legyeskednek a nőjük körül.


Fiúként én személyszerint teljesen megtudom érteni a barátodat. Csak annyi, hogy én szépen mondanám el hogy ez nekem nem játszik, szóval vagy kompromisszumot kötünk vagy békében elengedjük egymást.

Sosem értettem miért vannak ilyen lányok akik nem tudnak megelégedni egy fiúval. És hogyhogy nem tudják megérteni és elfogadni hogy féltékeny valaki.


Vannak akik elfogadják a fiú-lány barátságokat, vannak akik nem.

Ez van. Ez ilyen, el kell fogadni hogy nem vagyunk egyformák.

dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
28%

Illetve, ezt tudnod kellene te is magadtól hogy ez zavarhat egy fiút!! (Lány is van ilyen, sok)


Vagy legalább csak meg kellett volna már kérdezd első perctől, hogy nem zavarja őt ha fiúkkal haverkodsz!!

dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Tőlem is eltiltották. Aztán végül már a családommal sem tölthettem volna elég időt. Menekülj.
dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
20%
Vagy neveld meg, vagy hagyd ott, mielőtt kikészülsz. Neveld meg inkább. És szex sose legyen (bűn, nem a férjed)
dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
89%
A birtoklási vágy önzés, ha téged szeretne, nézné a te örömeidet is. Alaposan beszéld vele át és ha nem hajlik akkor viszlát
dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
20%
A lepontozás nem ér semmit, mindenki más beállítottságú.
dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 B.dávid.F ***** válasza:
39%

Mert tudja hogy a legjobb fiú barátod is titokban be akarja akasztani

Én megértem

Jah és ha foglalkoznál az érzéseivel szerintem megértenéd a helyzetét


Nyugodtam le lehet pontozni de evvel el ismeritek az igazam

Béke

dec. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!