Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom el akarja tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el akarja tőlem tiltani a legjobb fiúbarátaimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

dec. 20. 10:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
14%

Én pl tudom hogy nem csalna meg, még is utálom hogyha fiúkkal barátkozik

Ez belénk van kódolva.

dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 benboglar válasza:
0%
Nem írok választ, a 19-es válaszadóval tökéletesen egyetértek! Nem tudom,hány éves, de 60 fölött már van igazi tapasztalatom minden szavára !!
dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
17%
Az apám is 10 év múlva 60, mégsem nézné jó szemmel ha a felesége más férfival barátkozna.
dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
65%
Én nem tiltanálak el a barátaidtól, mert bíznék benned. <3
dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
93%
De gondolom az ezt támogatók arról már hallani sem akarnának, hogy a csaj is eltiltsa őket egy-két barátjuktól, mert mondjuk éretlenek, beleviszik a rosszba és hasonlók...
dec. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
#25 mi nem barátkozunk lányokkal. Megelégszünk egyel.
dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
86%

#26 Nem lány barátokról írtam. Hanem mondjuk el akar tiltani a gyerekkori haverodtól, mert túl sokat iszik. Párkapcsolatban egyenlő felek vagytok, szóval ha te eltilthatod őt a barátaitól, akkor ő is téged.

"mi nem barátkozunk lányokkal. Megelégszünk egyel." - Ez pedig az év hazugsága... Akkor mégis miért csalja meg ennyi férfi a párját?

dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
86%

De itt nem erről van szó ha észre vennéd.

Itt féltékenység van a másik nemre! Nem pedig azonos neműre.


"Akkor mégis miért csalja meg ennyi férfi a párját?"

Ugyanez igaz a nőkre is. Ez nem ilyen egyoldalú dolog, a hűség nem a nemétől függ.

dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
33%

#28 De egy barátságtál teljesen mindegy a nem. Legalábbis szerintem. Úgy vélem, minden férfi ismeri a friendzone jelentését és tudja azt is, hogy abból kikerülni szinte lehetetlen. Szóval miért kéne azokra féltékenykedni, akiket a párjaink csak simán barátnak tekintenek?

Egyébként nekem a fő bajom a tiltással van, mert ha nekem a párom egy ilyet megtiltana, akkor csakazértis megcsinálnám. Más az, hogy megkér valamire és meg is indokolja a kérését, mint hogy magyarázat nélkül, önkényesen átírja az életemet.

dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
A zöld szemű szörny mindenhol jelen van ! A nagy "hűség" idővel átalakul ! A férfi, a nő ebben egyforma ! !
dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!