Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom el akarja tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el akarja tőlem tiltani a legjobb fiúbarátaimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

dec. 20. 10:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
#10 "Nyugodtam le lehet pontozni de evvel el ismeritek az igazam" - Bizonyíték hiányában semmit sem kell elismerni.
dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
37%

"ha foglalkoznál az érzéseivel szerintem megértenéd a helyzetét"

Viszont ez telitalálat.


A barátodnak vannak lánybarátai? Ha nincsenek, igazán megérthetnéd őt.

dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
71%

Az itt olvasható két véglet helyett (menekülj/normális dolog) azt javasolnám, hogy ha SZERETED és komolyan TERVEZEL a sráccal "teszteld", hogy kisajátítási vágyból és túlzott féltékenységből mondja vagy egyfajta morális meggyőződésből. (Ha az első részre eleve nem a válasz akkor off).


A tesztelés elég egyszerű, lesegeti-e a telefonodat ha üzid érkezik, "beszámoltat-e" szabadidőről, de ha leültök komolyabban beszélgetni nem ártana rákérdezni pár érintőleges kérdéssel hasonló témákra, ki mit gondol a párkapcsolatról, stb stb


Előbbi esetben - ha a túlzott féltékenység okozza - valóban tipli mert csak rosszabb lesz, de az utóbbi eset sem sokkal jobb mert akkor valószínű teljesen eltérően gondolkodtok ebben a kérdésben és érdemes lenne feltárni más fontosabb kérdésekkel mi a helyzet, mielőbb tovább haladnátok...

Minden ilyen helyzet egy tapasztalatszerzés, sok sikert!

dec. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Sághegyi Péter válasza:
dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
65%

"kisajátítási vágyból és túlzott féltékenységből mondja.."


Igen. És? Nem akarjuk hogy a nőnk más férfival legyen. Ha te ezt élvezed férfiként, akkor egy papucs vagy!

dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 tambi3 ***** válasza:
11%

"Jóba lehet-e egy asszony egy emberrel anélkül, hogy csakugyan jóba ne lenne?"


Nagyjából már évszáda tette fel örökbecsű Szabó Pál eme kérdést, de a génjeink azóta nem sokat változtak...


Nézzétek el nekem, aki már "az örök középkorúság titkát kutatom", hogy a fölösen sok élettapasztalat azt mondatja velem, amit megannyiszor láttam; nevezetesen előbb barátság, később testi-lelki jóbarátság, még később "testi" jóbarátsággá fajulnak a dolgok.


Többszáz kaland után sem ismerem igazán a hölgyek belső világát, de hosszú életem során megismertem néhányezer férfit! Nincs közöttük egyetlen olyan sem, aki előbb-utóbb ne próbálkozna..., és előbb-utóbb sikerrel. Általában elég kivárni, mikor a hölgy párkapcsolatában éppen viharfelhők tornyosulnak. Ezek a felhők rendszerint gyorsan eloszlanak, de addigra már késő...


A férfi nem azért lesz hűtlen, és nem azért csábítja ágyba a szó nemes értelmében vett "barátnőjét" mert rosszember, vagy ráunt a párjára! Ez "az ősemberi barlangból magunkkal hozott genetikai kód"! Természetesen minden férfi megígéri, sőt meg is esküszik, hogy ő soha, és ő lesz az egyetlen, aki nem tesz ilyet...


Kedves emancipált hölgyeim! Tudom, hogy a ti párotok kivétel, és nagyon sajnálom, hogy én nem ismerek ezen jeles férfiúk közül egyetlenegyet sem... pedig mint tudjuk, esett már piros hó is…

dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
49%

Légyszíves hallgass rám! Itt csak egy járható út van. Sovinisztának fogsz tartani, de talán a legnehezebb dolgot kérem amit egy nőtől lehet: Nézz magadba nagyon mélyen, és hideg fejjel próbálj gondolkodni.

Nézz végig a barátaidon. Nincs férfi és női barátság. Legbelül tudod, hogy azért vállalták ezt a szerepet, mert még nem tudtak lefeküdni veled.

Nem téged jellemezlek a következőkkel sem, egyszerűen sajnos ilyen világot élünk már; Egy nőnek magától értetődőnek kell, hogy legyen, hogy csak egy férfi van az életében, és ha igazán szereti, akkor azokat a férfiakat, akik körülötte lebzselnek, lassanként le fogja dobni magáról, anélkül, hogy észrevenné, és hiányoznának neki. Igen, sajnos ha ez nem magától jön, akkor az azt jelenti, hogy a párodban nem a tökéletes férfit látod, de ha úgy érzed, hogy ő szeret téged, és te is őt, akkor had bizonyítson. Itt jön a képbe az öntudat, amivel viszont vagy vele születik az ember, vagy majd nyögve öreg korára fogja csak megtanulni, amit a régiek tudtak; nem létezik ilyen barátság. Egy szó mint száz:

Úgy tűnhet, hogy neked a legrosszabb, de hidd el, hogy a barátod is brutálisan őrlődik, mert tudja, hogy nincs olyan, hogy férfi női barátság, viszont azt is érzi, hogy ha nagyon erőlteti a dolgot veled, akkor az elindít benned egy visszatetszési folyamatot, és kevésbé fogsz rá felnézni, mint férfi, amiből egyenesen jön a félrelépés. Szinte sakk matt szituáció, én is voltam benne. Tettetheti, hogy megbarátkozik a helyzettel, de csak idő kérdése, és darabokra fog esni a magára erőltetett önuralom alatt.

Ha úgy döntesz, hogy azt az utat járod, hogy leakasztod a barátaidat, akkor fog jönni a neheze csak, mert ezt nem kompromisszumként kell, hogy megéld, hanem belenyugvással. Igazából ez csak akkor belenyugvás, ha úgy nevelkedtél, hogy létezik fiú lány barátság. Aki kicsit konzervatívabb közegben nevelkedett, és magát a jelenséget látja át, hogy ilyen barátság nincs, annak az embernek ez se nem kompromisszum, se nem belenyugvás.


Sokat írtam, de úgy érzem, hogy a mai világban kevés ember van, aki kiáll a férfiak mellett, és nem csak barátnak tettei magát, de a másik asszonyát meg bármikor megdugná a háta mögött.


Csak hogy tiszta legyen: van olyan nő, akivel osszefutok, beszélek, de nem barát. Vagy regota ismerjük egymást, és valakinek kell valami, de az utána kötelező "aztán hogy vagy ?"-nál a normális ember lezárja a dolgot. Aki nem zárja le, legyen az bármilyen nyályas, meg akarja fektetni a nőt (mint ahogy én is tettem).

dec. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
13%

#17 nagyon szépen részletesen leírtad. Grat! 💯


De hidd el, sajnos, a tizenéves lányok ezt nem fogják megérteni. Nem fogják fel.

Ők nekik csak annyi van az agyukban hogy jajj... Irányítani akarnak, megtiltanak nekem "mindent"


Szerintem a kérdező pasija sem úgy mondta a lánynak: megtiltom hogy ne barátkozz f@szokkal!

Hanem szerintem el mondta szépen a lánynak hogy ez rosszul esik neki, és nem szereti hogy legyeskednek körülötte a hímek.

dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
85%

#17 "Nincs férfi és női barátság." - Dehogynem van. Ez egyedül a te véleményed, amivel a világ másik fele nem ért egyet. Van olyan ember, aki tud barátként kezelni egy lányt (például én is).

De itt nem is ez a lényeg, hanem a bizalom. Ha képtelen vagy elhinni a barátnődnek, hogy valóban barátnak kezeli a hozzá közeli srácokat, ha nem tudsz bízni benne, akkor felesleges elkezdeni egy kapcsolatot... Na meg akkor ezentúl ne menjen be iskolába, mert ott is vannak srácok, ne menjen el családi összejövetelre, mert egy távolabbi rokon megkívánhatja, ne menjen el a barátnőivel se sehova, mert leszólíthatják az utcán, meg koncertre se menjen, mert ott is kinézheti valaki... Ez a túlzott, toxikus féltékenység egyszerűen kiborító, undorító, mindenkit a sírba visz.

dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagyunk egyformák. Neked okés, nekem nem.
dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!