Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért titkolják párkapcsolatukat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolják párkapcsolatukat?

Figyelt kérdés

Milyen okai lehetnek annak, hogy titkolniuk kell az osztálytársaik elől? A végén úgy is kiderül nem?

Köszi,aki válaszol.



febr. 21. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Talán mert semmi közötök hozzá. 🤷
febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Mert gyávák, azért.
febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretnék, hogy tudják az osztálytársaik és az is simán szóba jöhet, hogy semennyire sem híresztelik a kapcsolatukat
febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Lehet tartanak a gonosz és irigy osztálytársak csesztetésétől.
febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Le lettem pontozva, pedig igen, gyávák. Még ha tartanának is a "gonosz, irigy osztálytársaktól", akkor is, gyávák.
febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
#5 Miért gyávák emiatt?
febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nekem akkor is fura,például nekem rosszul esne,ha ő azt mondaná ,hogy titkoljuk, mert az jutna eszembe hogy szégyell. Meg miért is ne lehetne felvállani? Csak kíváncsi voltam mit gondolnak mások erről.Szerintem is egyfajta gyávaság.

Kösz válaszokat.

febr. 21. 19:00
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem alkalmasak még egy párkapcsolatra.
febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy úgy vannak az elején, hogy amíg nincsenek együtt x ideig addig csinálják ezt és utána merik elmondani lévén, hogy akkor már biztosabb lábakon áll a kapcsolat


3-as vagyok

febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
#7 ugyan nincs párkapcsolatom, de ha lenne is se tenném nyilvánvalóvá az osztálytársaim előtt. Egyrészt semmi közük hozzá, másrészt vannak elég gonosz egyének is, és bár ilyenek véleménye nem érdekel, azért jobban tetszik az a lehetőség, hogy nem pletykálkodnak rólam a hátam mögött
febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!