Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm elkezdett űzni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elkezdett űzni egy sportot, és most megmondóemberkedik, konkrétan ezzel tölti ideje 99%-át, lassan már beszélni sem lehet vele. Tényleg szakítanom kell?

Figyelt kérdés

Nyomja ezeket a blőd fszságokat, hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen, meg ezeket a kissé kiszínezett közhelyeket, kapja a lájkokat, ellenérveket, pózol, rakja be a képet, közben látni, hogy csontig benyal neki néhány hím, persze, csak egyetért lihegő, bólogató kutyaként.


Mondtam neki, hogy ezek már százszor elmondott mondatok, értem, oké, hangoztatni akarja a véleményét, de ez már kicsit sok, hogy ebből áll az élete.


Erre kikelt magából, hogy de hát ez fontos neki, meg hogy "sokan szeretik", és nincs jogom elvenni tőle ezt az örömöt.


Mondom, oké, de a sporton kívül és a megmondóemberkedésen kívül van élete? Meg mondjuk, ha elvileg szeret, nem kellene mondjuk közös progamokat, és együtt tölteni az időnket?


Erre megint csak dumál, hogy de hát jött még egy komment meg egyebek...


De mondom, mi értelme ennek, a "kommentek" megvárják, ezek ismeretlen emberek, random arcok, egyiknek kutyás képe van, másiknak (egy amúgy szimpatikus) acélbetkós berakva profilképnek, mi ennek a lényege?


Hát, mondja, hogy igazam legyen!


Mit tegyek?


márc. 15. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék. Ha neki egy szaros komment fontosabb mint én, akkor nincs miről beszélnünk.

Persze elsőre megpróbálnék kompromisszumot találni, ha őt ez teszi boldoggá akkor csinálja, csak mellette ne hanyagoljon el engem sem.

márc. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mondj neki annyit, hogy amennyiben az a pár sz@ros komment ennyire nagy öröm neki, akkor te már biztosan nem kellesz és hagyd ott.
márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan az utóbbi pár órában nem reagált semmilyen üzenetemre, de random arcoknak konkrétan litániákat ír.
márc. 15. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 És ezt te honnan tudod?
márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát mert a profilja publikus ahol megmondóemberkedik, és látom.
márc. 15. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Es te meg együtt vagy vele? De most komolyan...

Dobd kar ki a fenebe az ilyen nö nem erdemel normalis csavot.

Ugy bsznam ki hogy a laba nem erne a földet.

Menjen a kommentes csavokaihoz a ribi akkor.

márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LeviAckerman11 ***** válasza:
100%
Hagyd ott a francba. 100% hogy meg fog csalni teged ezekbol kovetkeztetoen.
márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!