Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerinted miért jött össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted miért jött össze vele? Az egyáltalán akinek mondja magát?

Figyelt kérdés
A barátnőm (16l) palija (18f) táv kapcsolatot folytatnak, a pali alig küldött magáról képet, emellett mindig lemondja a találkozásokat az utolsó pillanatban, alig ad figyelmet a barátnőmnek és mindig panaszkodik nekem. A pali csak lejött volna ha szereti? Már több mint 1 éve ismerik egymást és azóta ígéri hogy majd hétvégén találkoznak etc.. Ő meg csak tűri, mert szereti, miközben videóchat se volt, csak hang, tehát catfish is lehet. A pali a képeken amúgyis olyan túl ideális pali, izmos, szép bőr, a feje megegyezik a mostani külső elvárásokkal. Akkor meg miért nem kint próbálkozik ismerkedni? Amúgyis mindig meséli a barátnőmnek hogy így másztak rá úgy másztak rá etc..
márc. 16. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Huhh erről ordít, hogy kamu. Szerintem az a 18 inkább 48.
márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az általad említett helyzet nem kapcsolat, a barátnőd érzéseinek pedig nem sok közük van a szerelemhez. Mi a kérdés?
márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy tényleg kamu
márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Jólvan akkor :D
márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg kapcsolatnak tekintesz egy olyat ahol nem volt elő találkozás? Ennyire nem lehet naiv a barátnőd, egyértelmű kamu a pasi
márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
48%
Hang alapján legalább tudja pasi, lehetne rosszabb.
márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Hang, ha nincs eltorzítva, azért nagyjából belőhető.
márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán utolsó, de tiszteletben tartom hogy ő minek hívja, viccelődni szoktunk hogy egy 40 éves családapa, egyszer le is ment a városba és nem akart vele találkozni. Nem lehet róla lebeszélni sehogy, úgyhogy csak itt vagyok neki, csak gondolkodtam hogy most egyáltalán a palinak miért jó ez, ha nem is ad neki figyelmet. Nem beszél vele már igazán max heti 1x 1 mondatnál többet. Szerintem is csak nincs ahhoz szokva hogy egy pali egyáltalán kedves vele. (Valóságban nem láttam még olyan palit aki ne flegma lett volna vele.) Csak már nem tudom mit kezdjek vele is mert csak nézni tudom a történéseket...
márc. 16. 19:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha már "kapcsolat" akkor elvileg egyikőjüknek sincs más


Hmm szóval egy 18 éves fiú,tele hormonokkal nem akar találkozni,semmi testiséget legyen az akár csak egy csók

Szóval vagy a csávó kamu vagy a kérdés mert elég nehéz elhinni még egy 16 éves csajról is hogy ennyire naiv

márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha a kérdés nem kamu akkor a másik lehetőség a grooming, tehát egyszer elmegy majd talira és bevágja amúgy 45+ éves pali de így is szereti igaz 😂
márc. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!