Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerinted miért jött össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted miért jött össze vele? Az egyáltalán akinek mondja magát?

Figyelt kérdés
A barátnőm (16l) palija (18f) táv kapcsolatot folytatnak, a pali alig küldött magáról képet, emellett mindig lemondja a találkozásokat az utolsó pillanatban, alig ad figyelmet a barátnőmnek és mindig panaszkodik nekem. A pali csak lejött volna ha szereti? Már több mint 1 éve ismerik egymást és azóta ígéri hogy majd hétvégén találkoznak etc.. Ő meg csak tűri, mert szereti, miközben videóchat se volt, csak hang, tehát catfish is lehet. A pali a képeken amúgyis olyan túl ideális pali, izmos, szép bőr, a feje megegyezik a mostani külső elvárásokkal. Akkor meg miért nem kint próbálkozik ismerkedni? Amúgyis mindig meséli a barátnőmnek hogy így másztak rá úgy másztak rá etc..
márc. 16. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon gondolkodnék, hogy mi lehet az emberke célja, mert egyelőre ennek semmi értelme így. Nem kér képet, nem kér adatokat, nem kér pénzt, nem akar találkozni... Akkor mégis mire hajthat? Ezt kéne kideríteni, akár úgy, hogy ráírsz egy másik profillal.
márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb az összes lehetséges jelből ordít hogy itt valami nagyon nem kerek. Találkozás lemondása utolsó pillanatokban, ezt játszva folyamatosan, ráadásul ha tippelnem kéne a lány kezdeményezi szinte kizárólag ezeket a találkozókat is. Alig ad neki figyelmet az szintén red flag, ha valóban 18 lenne akkor simán lehetne nagyon szerelmes, ráadásul időmilliomos, mindig vele akarna lenni. 1 év, az azért probléma mert a többi jelenséget mélyíti hogy egy év alatt még csak ez van és ennyi. Videóchat kibújás is érdekes, pont a férfiak a vizuálisabbak, ő lenne akinek vágynia kéne a videóchatet nem visszautasítani. Hangchat milyen? Szerintem én rutinból megmondanám a kort, életstílust, és még sok mást, pusztán a hangszínből és szóhasználatból, világképből. Persze ez egy 16 éves (esetleg túl jólelkű és naív) lánytól nem elvárható. Túl ideális kép is gyanús, főleg ha még filterezett, én a helyetekben utánanéznék nincs-e fent neten máshol, mint másvalaki képei, pl vmi modellé. Igaz át lehet filterezni hogy ne ismerje fel a képkereső, de a legtöbb ember ilyenre nem gondol, csak a profibb szélhámosok. És igen, ha valóban így nézne ki, akkor élőben szó szerint tapadnának rá a nők, tudom milyen ez, időről időre nők próbálják meg felszedni az embert ha jól néz ki. De látom említi is ezt a rámásztak-ot az ember, csak akkor vajon miért a távkapcsolathoz ragaszkodik mégis. Nem inkább csak kamu és így próbál folytonos háromszögeléssel manipulálni, hogy ő mekkora főnyeremény, és a lány teperjen érte?


Szóval összefoglalva, szerintem hatalmas kamuról van itt szó. Az adott ember még az is lehet hogy foglalt vagy házas, és kis tinilányok őszinte figyelméből és szeretetéből táplálkozik. Ha meg egyedülálló, akkor talán van neki sok hasonló másik lány és váltogatja őket. Szerintem ezeket az aggályokat mondd el a barátnődnek is, hogy kezdje el kritikusabb szemszögből vizsgálni ezt az embert. És legalább egy videóchatet kérjen, vagy a talik kapcsán legyen ultimátum, mert ilyen a világon nincs hogy vki mindig utolsó pillanatban lemondja, de amúgy "nagyon szeret". Lehet utálni fog téged a barátnőd ezért, de utólag majd hálás lesz valószínű.

márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az élet egy csoda éljetek szeressetek
márc. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!