Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl idős hozzám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl idős hozzám?

Figyelt kérdés
Megismertem neten egy lányt. Nagyon jól kijövünk egymással, sok közös érdeklődésünk van és közel is lakik hozzám ami + pont, viszont ő 5 évvel idősebb mint én. Ez így működhet vagy nem is érdemes próbálkozni? Sokak szerint érett vagyok a koromhoz képest. 17/l

márc. 20. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha tudnád, hogy köztünk hány év van... mégis működik.

Soha ne a felszínes érvek, és főleg ne mások véleménye irányítson! Ha mindkettőtök akarja, és megvan a kölcsönös szeretet és tisztelet, akkor bele kell vágni. Nem az életkoron fog múlni, hogy működni fog-e.

márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11. Elárulod?

Am. grat! :)

márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
26%
71 éves vagyok a csajom meg 30+, teljesen jól elvagyunk csak nehezen áll fel
márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!