Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Mennyire ciki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyire ciki, hogy még sosem volt "barátom"?

Figyelt kérdés
Igazából az osztályunkból, sőt, az egész iskolának jóformán volt már "párkapcsolata", csak nekem nem. Nem mintha zavarna, csak amikor megkérdezik tőlem tizennégy évesen, hogy eddig hány kapcsolatod volt, akkor kicsit kellemetlenül érzem magam :D

2015. máj. 22. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
semennyire sem az :) 14/f
2015. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Először is köszi, hogy ilyen gyorsan válaszoltál :) Másodszor ha nem baj, meg is indoklod a válaszodat? :D Csak kíváncsi lennék, miért gondolod így, vagy sem :)
2015. máj. 22. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
nem ciki rá érsz még
2015. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az :) Fiatal vagy még.
2015. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nem sok mindenről maradtál le, másrészt meg neked kell érezned, hogy szükséged van-e párkapcsolatra. Ez egyáltalán nem lóverseny, ne mások után menj, mert az nem vezet jóra. És gondolj bele abba is, hogy mondjuk 12-13 éves gyerekek párkapcsolata még nem is lehet nagyon komoly, vagy belemennek olyan dolgokba, amiket később megbánhatnak, esetleg egy életre elmehet a kedvük a párkapcsolattól, mert mondjuk lelkileg nem voltak elég érettek. Előbb-utóbb neked is lesz barátod, ne aggódj, ha meg kérdezgetnek, akkor nem kell szégyellned semmit, mondd azt, hogy te még nem érezted késznek magad egy kapcsolatra, és nem fogsz ész nélkül rohanni azért, mert másoknak már volt valakijük.
2015. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tizennégy évesen kérdezik, hogy hány kapcsolatod volt eddig? :O Mennyinek "kellene" lennie, vagy mikor kellett volna kezdened a pasizást, 10 évesen? :O Te jóságos ég, ez ijesztő. Tudod, hogy milyen csaj lett abból az osztálytársamból, aki már 12-13 évesen túl volt jó sok pasin? Egy kiégett, érzéketlen, semmilyen, nulla értékkel rendelkező kis senki lett, pedig ő volt a suli legmenőbb csaja, mindenki az ő kegyeit leste, és el voltak ájulva tőle. Ennyit róla. Érezd már jól magad a bőrödben, élvezd ki, hogy fiatal vagy, ne a "párkapcsolatot" (milyen kapcsolat? kézenfogva mentek fagyizni? vagy miért kellene annyira egy pasi? hogy lehessen mutogatni, neked is van?) keresd, hanem a szerelmet, a csodát, azt, akiről álmodozhatsz! Örülj, amíg tini vagy és legyél boldog egyedül is, ne hagyd, hogy ez határozza meg a fiatal éveidet, hogy a többiekhez hasonlítod magad.

20/L

2015. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Úristen, öreg vagyok. Tőlem is 15 évesen kérdezgették, hogy miért nincs senkim, pedig egyáltalán nem vagyok sem buta, sem csúnya. Az írásodból ítélve te sem vagy egy buta lány, szerintem bőven ráérsz még. Inkább várj olyanra, akiért tényleg megéri, minthogy elsiesd és "kiégj". lol.

20/L

2015. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14 évesen az még nem igazán "kapcsolat", és nem vagy elkésve 18 évesen sem!
2015. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most voltam 15,nekem sem volt még "kapcsolatom" de szerintem sem ciki,mert ennyi idősen igazi kapcsolat nehezen alakul ki. 18 éves koráig ráér az ember,utána joggal kérdezik miért nem volt még senkije.
2015. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!