Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kinek született már utcai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek született már utcai "kontaktusból" kapcsolat?

Figyelt kérdés
Hogyan történt? És mennyi időt voltatok egymással vagy mióta vagytok együtt? Sztorizzatok, hátha a történetek engem is motiválnak valamelyest!! :)
2015. máj. 24. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit értesz utcai "kontaktusnak"? Mert ez így igen tág fogalom. Kicsit ha lehetne pontosítani, talán több válasz is lenne.


Pld. véletlenül összeütköztetek, és beszélgetés lett a vége, vagy megtetszett valaki és leszólítottad, vagy téged szólítottak le, vagy épp megkérdezték nincs-e kedved egy órára. Szóval igen tág fogalom ez.


Másrészről mihez kellene motiváció? Hogy hogyan szólíts le az utcán egy teljesen idegen, még soha nem látott valakit?

2015. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még ne mvolt hasonlóm, de bennem megvan hozzá a mersz, hogy idegen embereket csak úgy leszólítsak és beszélgetésbe keveredjek velük. :)

Egy nagyon szimpatikus lánnyal talán még szívesen össze is gabajodénk. :$

22/F

2015. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát vannak ilyen leszólítgatós műsorok a tévéadókon is, ígaz ott van egy kamerát cipelő ember is ami meggyőző, amikor amikor a műsorvezető odamegy kérdezgetni az épp arra járó lányokat, De motivációnak és ötleteknek lehet azok se rosszak. Igazából azért manapság szerintem a lányok pont az utcán nem nagyon szeretik ha ismeretlen srácok szólongatják le őket és akarnak megismerkedni velük. Egyes helyeken, meg aki leszólítasz az nem ismerkedni akar majd ha elfogadja a közeledésed.


Szóval szerintem esélyesebb egy pár óránál több együtt töltött idő esetére, mondjuk akkor már inkább valami szórakozó helyen leszólongatni a lányokat.

2015. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy nagyon jó barátommal mentünk haza suli után, és erre ő megpillantotta az utca melletti parkban az ismerős lányt. Mondta, hogy gyere oda hozzájuk. Mondom jóóólvan. ( És ebből lett a boldogságom kulcsa később.) odamentünk, és beszélgetésbe kezdtünk velük, mert ugye ott volt a barátnője is. Kezdetben a barátnője kött be, de aztán úgy alakult, hogy msn címet cseréltünk. Már aznap elkezdtünk beszélgetni, és fokozódtak a dolgok.( Később elmondta, hogy ő akkor amikor odaléptünk, ő akkor szúrt ki magának) Szóval... fokozódtak a dolgok, és rögtök pár napra rá összefutottunk. Szép március 11 volt, nagyon jól éreztük egymással magunkat. Végül eljött a búcsú ideje, csak nekem volt hamarabb buszom, így kikisért. búcsúm jeléül megcsókoltam. Azt a töménytelen boldogságot amit akkor éreztem semmi nem hozza vissza... Onnantól minden nap csókolóztunk. Tök mindegy hol voltunk, mennyekbe emelő érzés volt a csőrözés. Rá két hónapra szétmentünk... a nyarat külön töltöttük, de csak-csak hiányoztunk egymásnak, így szeptemberben összejöttünk, és állíthatom, hogy egymással vesztettük el. :')

Az első nagy szerelem volt. 2008 tól 2010ig tartott. Aztán kidobott mert megunt :)) hát ez így sikeredett! :P

2015. máj. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!