Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kövér voltam mikor összejöttün...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér voltam mikor összejöttünk, de sokat fogytam, miért csinálja ezt? (kép)

Figyelt kérdés

Mikor összejöttem a barátommal tényleg nagyon kövér voltam. Most is erősen túlsúlyos vagyok, de majdnem 20 kilót fogytam az elmúlt három hónapban. Eleinte dícsért, hogy milyen szép vagyok, neki így tetszem, stb. Aztán elkezdte mondogatni hogy fogyjak le, először csak néha, valahogy kedvesen, aztán egyre gyakrabban, végül oda jutottunk hogy naponta kb tízszer elmondta hogy milyen dagadt vagyok, fogyjak már le. Én el is kezdtem fogyókúrázni, alig eszem, sportolok, nem akarok panaszkodni de nagyon kemény. Várnék tőle egy kis támogatást, de nem kapok, csak hogy fogyjak még, legyek 50 kg, úr isten mekkora a hasam még mindig, stb. Ez nekem nagyon rosszul esik. Miért csinálja ezt?


[link]


Tudom hogy még kövér vagyok, de szerintem ez nem olyan rossz teljesítmény főleg három hónap alatt. Nagyon jól esne ha megdícsérne érte. Vagy tényleg annyira vészes a helyzet?



2015. jún. 17. 21:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot. Az alig evés nem tesz jót.
2015. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A barátod meg egy suttyó dobd ki.
2015. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hagyja abba, szerintem szakíts vele. Tönkreteszi a lelkedet, az önbizalmadat, sőt, még az elért sikereidet is. Ki fogsz készülni.


16/L

2015. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Én büszke vagyok rád, hogy sikerült ennyit fogyni. Csak így tovább! De ne a pasid kedvéért akard, ( aki szerintem elég nagy paraszt, hogy ilyeneket mond....nem vall úgy néz ki, mint aki nagyon megbecsülne téged..) hanem magad miatt.

L/20

2015. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
-vall
2015. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
ügyes vagy :) csak így tovább a pasit meg b*zd ki a gec*be csicska kutya 19/F
2015. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti tényleg kezdek kikészülni, Hiába fogytam elég sokat egyre dagadtabbnak érzem magam. Pedíg néha látom hogy fogytam. Mikor nézem magam a tükörben, szinte másodpercenként változik amit látok, és úgy érzem hogy megolvad az agyam
2015. jún. 17. 21:56
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Adri te vagy az?

Amúgy dícséretes a változás.Büzke lehetsz magadra hogy ennyit fogytál.

Talán mond meg neki hogy ha nem tetszik akkor fel is út le is út.Ennyi

2015. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Jázi :) válasza:
100%

Gratulálok, szép teljesítmény!

De ha miatta akarsz fogyni, az nem biztos,hogy tartós lesz! Magad miatt akard!

Barátod ennyire tökéletes, hogy veled ezt teszi?

Ne hagyd,hogy kicsináljon idegileg! Nem tetszik neki valami fel is út, le is út!!!!!

2015. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
Ilyen sraccal nem erdemes egyutt lenned, nem figyel rad, csak sajat magaval torodik, hosszu tavon tonkre fog tenni lelkileg. 20 kg-ot leadni pedig nem semmi teljesitmeny, grat erte! De azert ne vidd tulzasba a fogyozast, lassabb utemben fogyni egeszsegesebb. 24L
2015. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!