Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kövér voltam mikor összejöttün...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér voltam mikor összejöttünk, de sokat fogytam, miért csinálja ezt? (kép)

Figyelt kérdés

Mikor összejöttem a barátommal tényleg nagyon kövér voltam. Most is erősen túlsúlyos vagyok, de majdnem 20 kilót fogytam az elmúlt három hónapban. Eleinte dícsért, hogy milyen szép vagyok, neki így tetszem, stb. Aztán elkezdte mondogatni hogy fogyjak le, először csak néha, valahogy kedvesen, aztán egyre gyakrabban, végül oda jutottunk hogy naponta kb tízszer elmondta hogy milyen dagadt vagyok, fogyjak már le. Én el is kezdtem fogyókúrázni, alig eszem, sportolok, nem akarok panaszkodni de nagyon kemény. Várnék tőle egy kis támogatást, de nem kapok, csak hogy fogyjak még, legyek 50 kg, úr isten mekkora a hasam még mindig, stb. Ez nekem nagyon rosszul esik. Miért csinálja ezt?


[link]


Tudom hogy még kövér vagyok, de szerintem ez nem olyan rossz teljesítmény főleg három hónap alatt. Nagyon jól esne ha megdícsérne érte. Vagy tényleg annyira vészes a helyzet?



2015. jún. 17. 21:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj tanácsot egy pszichológustól. Úgy látom, nem csak a párod tehet arról, hogy ennyire nem vagy képben önmagaddal.


16/L

2015. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti nem tökéletes, már ha csak a súlyt nézzük sem. Mikor összejöttünk kb egyformán voltunk dagik, ő viszont azóta legalább annyit hízott mint amennyit én fogytam
2015. jún. 17. 22:01
 13/28 anonim ***** válasza:
24%

a haladásért gratu.

de szerintem csak túlképzeled az eseményeket, és magad miatt gondolod úgy hogy "beszólogat".

de szerintem így is vészes a helyzet:/

2015. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon ügyes vagy. Azt a parasztot meg dobd ki a fenébe. Tuti ha lesz kocsija, annak EKE lesz a rendszáma!
2015. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Aki szeret az tökéletesnek lát. Jelen esetben látna ... :(

Ha mar azt kéri a " szerelmed" hogy valtoztass magadon az mar regen rossz.

Egyebkent meg gondolkozz ugy hogy " Vsgy megszoksz vagy megszöksz" :) Ha nem fogad el ugy ahogy vagy, marpedig gyornyoru vagy! akkor hagyd a franca mert hidd el lesz valaki aki pont olyannak szeret amilyen vagy.

Egebkent nem veszes a helyzet nyugi. :) csini vagy :)

18/L

2015. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
49%

Hagyd a picsäba a koplalást, csak még szarabbul fogsz kinézni tőle.


sargakapszula.hu


Töltsd le és olvasd el.


shop.builder.hu


Itt is rengeteg hasznos cikket találsz. Ha megvan az étrend, akkor itt van ez segítségnek:


kaloriabazis.hu


Vagy az PlayStore-os MyFitnessPal alkalmazás.

2015. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Kifejezetten az étrendkiegészítők ellensége vagyok, szóval köszönöm de nem. Úgy gondolom hogy egy helyes, egészséges étrenddel mindent be lehet vinni ami szükséges. És egyáltalán nem koplalok, nem eszem annyira keveset, csak olyanokat amiben kevés a kalória.
2015. jún. 17. 23:17
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

gratula! csak igy tovabb!

a pasiddal meg szakitani kene. hosszutavon ugy is az lesz hogyha sikerul meg fogyjal akkor sok fiu csapja majd a szelet, es ugyis vege lesz. aztan meg majd konyorog vissza mikor megtudja kit veszitett el.

minek huzni az idot egy olyan kapcsolatba ahol allandoan bantanak? pont az ellentetorol kene szoljon, a tamogatasrol.

2015. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Újabb vicces dolog, a kalória önmagában semmit se árul el. Csak egy része a teljes képnek.
2015. jún. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Ha a saját párunk ilyet mondd,akkor nem is a párunk.

Fogd meg,és rakd ki a szűrét.

Aki nem fogad el olyannak,amilyen vagy,az nem szeret.

Gondolkodj el rajta.

2015. jún. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!