Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kövér voltam mikor összejöttün...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér voltam mikor összejöttünk, de sokat fogytam, miért csinálja ezt? (kép)

Figyelt kérdés

Mikor összejöttem a barátommal tényleg nagyon kövér voltam. Most is erősen túlsúlyos vagyok, de majdnem 20 kilót fogytam az elmúlt három hónapban. Eleinte dícsért, hogy milyen szép vagyok, neki így tetszem, stb. Aztán elkezdte mondogatni hogy fogyjak le, először csak néha, valahogy kedvesen, aztán egyre gyakrabban, végül oda jutottunk hogy naponta kb tízszer elmondta hogy milyen dagadt vagyok, fogyjak már le. Én el is kezdtem fogyókúrázni, alig eszem, sportolok, nem akarok panaszkodni de nagyon kemény. Várnék tőle egy kis támogatást, de nem kapok, csak hogy fogyjak még, legyek 50 kg, úr isten mekkora a hasam még mindig, stb. Ez nekem nagyon rosszul esik. Miért csinálja ezt?


[link]


Tudom hogy még kövér vagyok, de szerintem ez nem olyan rossz teljesítmény főleg három hónap alatt. Nagyon jól esne ha megdícsérne érte. Vagy tényleg annyira vészes a helyzet?



2015. jún. 17. 21:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20-as az egy dolog hogy a szuper proteindus szalkas izmokhoz kepest ez nem a legjobb dieta, de az elozo etkezhez kepest ez nagyon szuper! szoval ne hurrgojuk mar le, inkabb ajanlj valamit. jarkal azert par nagyon sexi csaj az utcan aki baromi rossz modszerrel fogyott le, megis mukodott neki.
2015. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

A barátod valószínűleg egy senki kis p÷cs, aki attól fél, ha szexi vagy, majd hajtanak rád a férfiak. Rájössz, hogy ő mekkora bunkó és elhagyod!

De Te döntesz!

Biztosan fiatal vagy még, és előtted az élet!

Nem mindegy kire pazarolod!

Egyébként sokat fogytál, és máris jól nézel ki!

Gratulálok!

2015. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
ügyi vagy, többféle diéta létezik én a kondisra esküszöm :)
2015. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%

Tipik suttyó szindórma (y) aki szerint az redben van ha ő dagadt de a nő legyen 50 kilo...-.-" ne foglalkozz vele! Hagyd ott mert csak elveszi az önbizalmad.

Szerintem igen is nagy dolog hogy ebnyit fogytál! Ügyes vagy csak így tovább :)

2015. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%
Egy jo tanács:dobd ki
2015. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
21%

Igazából még most is kövér vagy, sőt, százalékosan valószínűleg még kövérebb, mint mikor elkezdted a "fogyokúrádat".


sargakapszula.hu

2015. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

26ossal ne foglalkozz, csak reklámozni jött :)

sokat fogytál, gratulálok, én is rajta vagyok h leadjak minimum 15 kilót :)

a pasidat dobd ki, ha ilyeneket mond az már nem jó jel!

valószínűleg nem is szeret igazán, ha szeretne nem ilyen bunkó módon közölné veled hogy fogyjál! az jó ha egy kapcsolatban rávilágítanak a párok egymás hibáira és segítik egymást abban h javítsanak rajta stb de ez márt pofátlanság. én a helyedben megveretném eltöretném pár csontját :D


írnék még valamit. ugye vannak emberek akik életük során elhíznak de aztán erőt vesznek magukon és lefogynak.. kapják a gratulációt, hogy milyen sikereket ért el.. de mi a helyzet azokkal akik alapból nem híztak el? őket miért nem dicséri senki, miért nem veregetik meg a vállukat?? ugyan ez van a dohányzásnál is. "úhh nehéz volt de leszoktam a cigiről".. elismerést kapnak mert leszoktak a cigiről. de mi van azzal aki alapból rá se szokott?? hülyeség azt mondani hogy de a dohányzó embernek elvonási tünetei voltak stb... ha a nem dohányzó megtudja állni hogy ne szokjon rá a cigire akkor hol az ő elismerése? :) remélem érthető mire akarok kilyukadni :)

persze gratulálok a teljesítményedhez hiszen én is dagadt vagyok és én is fogyni szándékozom. de nem akarom h az emberek szép szavakkal bombázzanak, tudom h kövér vagyok és h az én hibámból vagyok az, ha megállom h ne egyek annyit és többet mozogtam volna, akkor nem lennék dagi.

2015. aug. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó barom a pasid, szerintem "kövéren" is szép voltál, mmost meg nem vagy túlsúlyos, max van 5-10 "plusz kiló" azaz fognivaló rajtad. Ha nem tud így elfogadni, soványan se fog: javaslom, válj meg tőle.
2016. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!