Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi történt, elveszítettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt, elveszítettem?

Figyelt kérdés
Barátnőm elköltözik 1-2 hónapra egy másik országba, rokonaihoz. Nem húzza oda semmi azon kívűl hogy szép város. Tegnap este tudtam meg hogy ma reggel indul. Olyan használt zokni érzésem van mintha neki teljesen mindegy lenne hogy itt van velem vagy valahol máshol egyedül. Ha neki egy szép város többet jelent mint én akkor én mennyit érek? Igen, 2 hónap rengeteg idő, főleg hogy elmúlik a nyár. :(
2015. jún. 28. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én barátom is elment a nyárra. Ha a lány mondta hogy tartnátok a kapcsolatot beszeltek és ez így is lesz akkor semmi okod félni. De ha nem keres megszakítja a kapcsolatot veled akkor valami baja lehet. Tisztázzátok,hogy mi lesz a továbbiakban ameddig kint lesz.
2015. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is elment a barátnőm egész nyárra. 1 hét után megváltozott , távolságtartó lett velem . Mondta hogy sokat szenved és inkább fejezzük be . Azóta igazából csak beszélő viszonyba vagyunk , ha visszajön meg majd alakul remélem.
2015. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!