Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mikor és hogy történt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor és hogy történt az első csók? Részletes sztorikat :D

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 01:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

26 éves voltam, a lány 21. Egy telefonos társkeresőn keresztül sikerült összejönnöm vele, és az első napon már hazafele kísértem, beszélgettük nevettünk, amikor ő maga felé fordított, és várt. Vettem a célzást, de azért megkérdeztem: szabad? Később mondta, hogy ilyet többet senkitől ne kérdezzek, mert nagyon lehangoló. Szóval megtörtént az első csók. Ott kezdődött a gondom, hogy a számba dugta a nyelvét, amitől én undorodtam, de "tettem a dolgomat", mégiscsak első csók. Aztán rám szólt, hogy adjam én is a nyelvemet. Adtam, de ott már öklendeznem kellett. Hősiesen végigcsináltam a dolgot, de aztán mondtam neki, hogy ez a nyelves nem igazán jött be.

Életem legrosszabb csókja volt. Utána még 2,5 hónapot voltunk együtt, volt köztünk minden, a csók is rendben volt már.


42F

2015. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem pontosan a részletekre, egy kicsit illuminált állapotban voltunk :D

Úgy volt, hogy nála voltam és filmet néztünk, közben iszogattunk. Fura volt a helyzet, mert rohadtul nem gondoltam hogy már az első alkalomkor csók lehet belőle. De a leányzó utalt a szándékaira azzal hogy film közben nyomott pár puszit az arcomra, ezeket persze viszonoztam, a film végével pedig már nem az arcra céloztam, hanem szájra :D

És hiába volt nekem az első, neki meg bizonyára a sokadik, már az első pillanattól úgy éreztem, mintha egész életemben ezt csináltam volna, olyan jól megy. És hát elég sokáig is tartott :D

Még ma is néha elgondolkodom, hogy milyen jó is volt az a bizonyos este...

18/F, akkor 17 voltam

2015. jún. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%

2.jára találkoztam vele Virágnak hivták,olyan édes volt hogy nagyoon.

épp indult vonattal hazafele még felkisértem vonatra,2 perc volt elindulásig,nembirtam már ezért oda fordultam és lekaptam (elég bénán ment de elsőre..:D)

vissza gondolva nyomiság volt de eszméletlenül tetszett (tetszene most is ha nem lenne ilyen nyomi:/)

16 voltam ő 13 azt hiszem,ez volt 2 éve,azóta 17 lánnyal smároltam ehrm

19F

2015. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy utcabálra kimentem a lány barátommal. Kicsit beittunk hpból. éppen rágyujtottam, amikor megláttam apumat az egyik padon(ő se volt tiszta). Mivel be voltam piálva nem is foglalkoztam vele hogy nem szabadna cigizni előtte. Mondtam a lánynak hogy várjon meg, és odamentem apuhoz kérni kicsi casht. Azt mondta hogy ha olyan bátor vagyok hogy rágyujtok előtte, akkor ahhoz is legyen bátorságom megcsókolom a lányt. én meg voltam olyan marha hogy mikor odamentem lekaptam szó és gondolkodás nélkül. Sokáig csókolóztunk. Addig amíg ki nem nyitottam a szememet, és meg nem láttam apámat, ahogy vigyorog és rángatja a szemöldökét. Elkapott a röhögés. Nagyon furcsa volt. Nameg kínos.
2015. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4: De jó történet! Hány évesek voltatok?
2015. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam,barátnőmmel kiültünk egy nyugodt helyre,órák hosszat csak ültünk beszélgettünk,átöleltük egymást aztán megvolt az első csók ami igazából nem is rendes volt ugye mindkettőnknek első szóval egy mostani csókhoz képest nagyon bénák voltunk :D de hamar belejöttünk
2015. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ő16 én 17. 4es voltam.
2015. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Apu így még soha nem bszott ki velem. Soha eszem ágában nem volt hogy megcsókoljam:D(nem mintha nem lenne szép lány) csak simán elsülhetett volna rosszul is.
2015. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
De jól sült el. És abszolút igaza volt. Lehet, hogy látta rajtatok, hogy helye van annak a csóknak. :-)
2015. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól esett nem tagadom, de maradtunk barátok, és ez így nagyon is jó. Apu meg troll XD
2015. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!