Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom, szeret-e a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, szeret-e a barátom?

Figyelt kérdés

Nem akarom hosszúra húzni az egészet:

lassan 3 éve kapcsolatban vagyok. Ebben az évben töltöm a 18-at, a barátom a 20-at. Elég nehezen indult a kapcsolatunk, barátok voltunk, én szerettem már akkor is, ő is engem elméletileg. Aztán megcsalt már 1 hónap után. Elnéztem neki mert részeg volt (tudom ez nem kifogás). Aztán utána még volt több félrelépése, 1 év együttlét után külön voltunk 1 hónapot, akkor is megcsalt. Én mindig mindent elnéztem, nem tudtam vele szakítani. Aztán tavaly szeptember végén meguntam ezt és szakítottam vele. Másfél héten keresztül próbálta bizonyítani hogy most nem csinált semmit csak a haverja kavar. Megbocsátottam neki, már megint. Most úgy néz ki minden rendben, sehova nem jár nélkülem, nagyon sok időt töltünk együtt, néha mégis felmerül bennem hogy tényleg megváltozott-e. Hogy tényleg észhez tért-e. Fiúk véleménye főként érdekelne.:)



2016. jan. 10. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Te aztán tényleg szereted, hogy ennyiszer megbocsátottál neki. Mázlista a srác, meg sem érdemel. Amúgy meg sajnos nem tudja senki sem megmondani hogy vajon tényleg megváltozott e, mert nem ismerjük ugye...mindenesetre ez legyen az utolsó utáni esélye.17F
2016. jan. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ne sértődj meg, de szerintem a kapcsolatotok eddig nem volt kapcsolat, hiába tartott 3 évig. Sorozatosan megcsalt, de te kitartottál mellette. Hagytad magad megalázni. Tudta, hogy bármit megtehet veled, és ezt ki is használta. Undorító volt a viselkedése.


Tavaly szeptember, szóval 2015 szeptember? Szóval 3 hónapig jól viselkedett, és azt hiszed, minden rendben? Dehogy.


Ez a fiú nem szeret téged, akkor nem alázott volna meg ennyiszer, nem kereste volna más lányoknál a szexet... Egy ilyen alapokra épülő kapcsolatból hosszú távon szerintem nem lesz semmi... :(


Nekem az a véleményem, hogy még nagyon gyerekek voltatok, amikor összejöttetek, egyikőtök sem vette komolyan a kapcsolatot, és ez olyan károkat okozott, hogy most már késő...


Hát, én így látom. :(


22/F

2016. jan. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal.Ez a pasi abszolút nem szeret téged,és csak kihasznál!!!!!!!!!!!!!
2016. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!