Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt most mire véljem, mkt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem, mkt csináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 1 éve vagyunk együtt. Ő animés csaj nagyon oda van a Japán Koreai dolgokért és pasikért eggyaránt. Van egy banda ami a kedvence megörül ertuk abbol az egyik énekes a kedvence és azt mondta vele álmodott és azóta ő eldöntötte hogy ő amar egy koreai pasit... Barátnői azt mondták hogy nincs abban semmi baj ha flöftöl vele (egy koreai pasival) de közbe én is ittvagyok... Azt mondta akar egyet de itt vagyok én is és igy nem lehet meg hogy hogy nézne már ki két pasival. Én erre li akadtam és megmondtam ha koreai kell neki meg most szakitsunk ne kesobb mert akkor roszabb lesz (nekem lehalábbis) meg hogy én nem leszek az egyik a kettő pasibol. Meg mondtam hogy 1 hete van eldönteni mit akar.. Erre ő kezdett el engem támadni hogy ő egy szoval se mondta hogy itthagyna egy koreaiért meg hogy ez csak rajongás blablabla... Nekem semmi bajom nem volt azzal hogy rajong ertük de az hogy nekem azt ondja hogy koreai pasi kell neki az kicsit sok... Ti mit gondoltok erröl ? Mit mondjak neki ?:c

2016. febr. 3. 13:56
 1/5 Adam_Hack ***** válasza:
Dedós vagy te is, meg ő is...
2016. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is... remélem nem 15 éven aluli agyi csökevény a csajod. Ha igen akkor hagyd majd boldog lesz a képzelt palijaival ( Most komolyan... remélem nem hiszi el, hogy egyszer csak valami szépfiú odaugrik a lábaihoz aki pont japán v. koreai). Másodszor ha én szeretem a palimat akkor nem mondogatok olyat neki amivel megbántom. A barátnői meg szintén nem normálisak ha azt mondták, hogy nyugodtan flörtöljön valaki mással. Most vagy nem gondolja komolyan a csaj, vagy szimplán hülye tini aki imád ugrálni ha valaki szívecskéket küldözget. És hogy mit mondj neki... Azt hiszem meg kéne kérdezned, hogy ez neki mennyire fontos és, hogy szeret e téged... de szerintem ha kellesz neki, akkor hamarabb fog jelentkezni ;)
2016. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A barátnőd ebből a szemszögből nézve hülye ,de ha szeret akkor nyilvánvalóan nem hagy el.


Üdv!

2016. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves és néha én is meglepődök azon amiket mond.
2016. febr. 3. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
En hagynam ot a fenebe... Ha rajong meg koreai kell neki akkor menjen!
2016. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!