Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszik nektek egy fiu akkor próbáltok valami féle jeleket vagy olyan dolgokat csinálni amivel fel hivd magadra a figyelmét?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor azt hogyan csináljátok vagy csak vártok amig a fiu kezdeményez vagy hogyan van ez náltok ?

2016. márc. 15. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresem a tekintetét, mosolygok rá és várok a csodára:)
2016. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Es mi van ha nem talal celt a tekinteted?
2016. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én általában sokat nézem,és,mint ahogy az első válaszoló írta,keresem a tekintetét.Figyelem minden léptét,ha a barátnőimmel vagyok,a szemem sarkából akkor is őt figyelem.Ha egymásra nézünk van,hogy tartom a szemkontaktust,és ha már egy ideje nézünk egymásra,akkor úgy 6-7-8 mp nézés után rámosolygok,de van olyan is,hogy elfordulok,ha rám néz.Attól függ milyen a kapcsolatunk...ha semleges,akkor félénkebb vagyok,ha viszont nagyon jóba vagyunk,akkor simán rámosolygok. :)

Általában keresem a társaságát,próbálok valahogy beszélgetni vele,de ez is függ attól,hogy milyen a kapcsolatom vele...mert ha nagyon jó barátok vagyunk,akkor egész nap eltudok vele beszélgetni,keresem a társaságát,neki mondom először az ötleteimet,gondolataimat...ha viszont nem vagyunk legjobb haverok,akkor sokkal félénkebb vagyok,és várom,hogy ő lépjen,vagy max néha mondok neki valamit meg éreztetem kicsit a tekintetemmel,hogy van esélye,de többet nem.Szval ez változó,függ a hangulatomtól is és nagyban a fiú és a köztem lévő kapcsolattól is.

2016. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mosolygok rá, keresem a tekintetét, köszönök neki. Regebben nem mertem, de most már odamegyek beszélgetni is. Egyértelmű jeleket adok.
2016. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig nézem őt próbálom keresni a tekintetèt neha mosolygok is rá.
2016. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Többször elmegyek mellette "véletlenül", mosolygok, keresem a közös témát, keresem a szemkontaktust, próbálok vele beszélni...
2016. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

kicsit később írok, de az előző válaszolókkal ellentétben én mindenki másra nézek, de a fiúra nem :D (csak a szemem sarkából)

Szóval létezik ilyen kategória is.

2016. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbálom keresni a tekintetét, igyekszem csinosan öltözködni, keresem a társaságát. Eddig egyszer tetszett olyan igazán fiú, és nálunk ez egyfajta szokás, hogy ráfekszünk a másik hasára és így beszélgetünk és nekem pl így jött össze az hogy megtetszettem neki mert a hasán pihentem, de ez nem 100 százalék siker.
2016. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!