Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány nagyon tetszik hogyan tovább? Kicsit hosszu (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány egy munkahelyen dolgozok vele és nagyon megtetszett csak nem tudom hogyan kezdjek neki,szóval mindig az ismerőseivel van ritka ha magába van de akkor is félig meddig el van foglalva,próbálok közeledni felé mindig keresem a társaságát meg mosolygok rá meg minden de semmi olyat nem látok rajta amivel ezt viszonozná.Lehet hogy csak nem jövök be neki,mármint nem vagyok ronda meg ilyesmi meg nem is beszéltem vele amig nem vagyok benne biztos hogy és is tetszek neki.Ti ezt hogyan lássátok mit tennétek a helyemben?Mert nekem nagyon fontos lenne ez a lány.18/F

2016. márc. 19. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
mi lenne ha elhívnád valahova?(: ha élőben nincs lehetőséged akkor a neten keresztül...félénkebb megoldás,de ha fontos lenne ez a lány akkor hajrá ;)
2016. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!