Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Boldogtalan voltam ezért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan voltam ezért szakítottam. Hibát követtem el?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell, hogy most lett volna 1.5 éves a kapcsolatunk. Nagyon szeretem a barátom nálam mindig ő volt az első. Állítása szerint ő is szeretett "szeret" még most is. Nagyon nem voltam boldog az utóbbi időben mert nem találkoztunk eleget legalábbis nekem kevés volt.Minden barátnőm ismerősöm mindennap együtt van azzal akit szeret mi viszont alig láttuk egymást.. Megnehezítette a dolgot, hogy ő bejárós és fáradt volt bent maradni, na meg későn ért haza.Értem én, de ha szeretek valakit és látni akarom akkor ennyit megteszek érte.Egyre több szabadidőt akart, amiben csinálja amit szeret meg magával foglalkozik.Engem ez nagyon zavart mert én csak vele akartam lenni.Szabályszerűen azt mondta, hogy rá vagyok tapadva és nem adok neki elég teret nem mehet sehova blabla..szerintem ez nem igaz, de ő így látta.Miért fontosabb valakinek a szabadideje mint a barátnője? Nagyon ragaszkodótípus vagyok és megszerettem így ha lehet minden időm vele akarnám tölteni, de ő nem gondolta így.Kevesebbet is akart velem beszélgetni mondván ha beszélünk akkor nem tud semmit csinálni egész nap és akkor megint 0 a szabadideje. Nagyon kiakadtam és megmondtam,hogy akkor legyen vége mert én ezt így nem bírom. Így legalább több szabadideje lesz szóval örülhet..Abban reménykedem, hogy észhez tér és majd keres.Remélem rájön majd hogy fontosabb az együtt töltött idő, mint az ő szabadideje(már ha szeret)Viszont eddig nem jelentkezik se semmi facen is megváltoztatta a jelszavát ami elég rossz jel..Nemtudom mit csináljak már csak büszkeségből se írok, hiszen én vagyok a lány ha szeret neki kéne teperni.Meg lehet nem változna semmi ha visszavonnám a szakítást és akkor megint csak boldogtalan lennék. Kérlek adjatok valami tanácsot mert nagyonagyon el vagyok keseredve :( Mit gondoltok?

2016. ápr. 16. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon el vagy te tévedve úgy látom...csak azért, mert te vagy a lány, nem neki kéne tepernie. És igaza lehet abban, hogy megfojtottad és túlságosan rátapadtál. Teljesen érthető, ha magával is akar törődni, nemcsak veled, igen is van joga a szabadidejéhez. Ezt te rontottad el.
2016. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen, mindketten hibát követtetek el.

Te azt, hogy elvárásaiddal rabszolgáddá akarod tenni, akit "szeretsz", ő pedig azzal, hogy 1.5 évig tűrte.

2016. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a lelkesítő szavakat:) Tanácsot kértem mint fent is látható..Nem hinném hogy olyan nagy bűnt követtem volna el azzal hogy minden és mindenki elé helyeztem őt.Talán az a bűnöm hogy szeretem.
2016. ápr. 16. 14:32
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Sajnáltasd akkor magad. Egy normális kapcsolatban az embernek magára is kéne hagynia időt, nem várhatod el azt, hogy minden és mindenki elé helyez. Régen én is ilyen voltam, de ezzel csak elüldöztem mindenkit. Vagy szokj le erről, vagy ne, de akkor nehezebb dolgod lesz valamivel a párkeresésben.
2016. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Van személyes tapasztalatom erről..legalábbis eléggé hasonlított a dolog.

Ha gondolod, írj privit, inkább ott mesélek.

2016. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én ugyanebben a helyzetben szoktam lenni. Vannak fiúk (pl én is), akik maguk is feltalálják magukat, építgetik a karrierjüket/kapcsolataikat, vagy csak egyszerűen jól érzik magukat a kis világukban. Nincs ezzel semmi gond, ettől még mi is szeretjük a társunkat. Viszont azzal, hogy a saját terünket nullára korlátozod, azzal feszültséget keltesz és menekülni fogunk.

Szerintem légy konkrét: mondd meg neki, hogy rendben, megérted, hogy szüksége van szabadidőre (természetesen ami nem csajozással telik), ezért azt szeretnéd, hogy heti két-három napot/estét töltsetek együtt, amikor nincs rohanás, hanem MINŐSÉGILEG vagytok együtt, de akkor mindenki legyen ott.

Amit csinálsz azzal, hogy elküldöd és arra vársz, hogy észhez tér, azt úgy hívják: érzelmi manipuláció, a gyenge nők játéka, és minden valamirevaló férfi menekül tőle.

Üdv: egy érzelmes, nem valamirevaló férfi, aki számtalanszor belemegy ugyanebbe a csapdába.

2016. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..mindet! Lehet hamarabb kellett volna írnom ide nem akkor mikor már nagy a baj..Sajnos igaza volt pár kommentelőnek ezt elcsesztem.A barátom állítása szerint nem tudja már hogy szeret -e és velem akar lenni vagy nem.Mint mindenki énis ilyenkor térek észhez és próbálom menteni a menthetőt nem tudom mennyire hatásosan :/ Én szeretem és nem is akartam igazán szakítani csak már kiakasztott hogy nem tud kicsit változtatni hogy jobb legyen nekem. Viszont most ő akar majd dobni és meg hoppon maradtam.Szeretem és képes lennék változni a kedvéért de már tudom tudom mennyi remény van hogy megjavulnak a dolgok.Totál elcsesztem:) Ha valakinek még lenne valami tanácsa ehhez kapcsolódóan annak örülnék..Elengedni és elfelejteni meg nem olyan könnyű
2016. ápr. 18. 15:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerint két út van: elfogadod, hogy ez kuka és megtanulod, hogy soha senkit nem manipulálhatsz érzelmileg saját céljaid elérése érdekében.

VAGY

Elmondod neki őszintén, hogy hibáztál, az egész szakítás színjáték, azért csináltad, hogy kicsikard belőle a szeretetét. A többit bízd rá, én nagyra értékelnék egy ilyen vallomást, de nincs semmire garancia.

2016. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit az utolsó mond, hogy ez egy színjáték, nehogy mondd, én pl. totál kiakadnék ezen.

18F

2016. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ciki vagy nem de fogalmam sincs mit mondhatnék neki. Holnap találkozunk de félek hogy lapátra kerülök ..Már csak az maradt hogy elmondom mi is van igazából viszont nagy esély van rá hogy kevés a szeretlek szó és a sajnálom...
2016. ápr. 18. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!