Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy hozhatok helyre mindent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatok helyre mindent az exemmel?

Figyelt kérdés

Szóval kb. egy-pár hete szakítottunk ,és konkrétan megcsalt.

Azóta van valakije -akit amúgy ismerek-.

De azt írta még ,hogy szeret (erre rávágta ,hogy véletlenük írta ,mert fáradt volt).

Engem ez nagyon rosszul érint ,hogy csak így több ,mint fél év utána bele menekült ebbe a kapcsolatba.


Most (2016/5776) meg letiltott sokadjára fb-ről és azt írta ,hogy -idézem-:


"Ha valamit akarsz,majd hívj telefonon valamelyik este."


Ezzel mit akarhat?



2016. jún. 15. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Azt, hogy szívesen megdug, ha nem bírsz magaddal.
2016. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
66%
Sehogy nem tudod helyre hozni, hidd el, próbáltam már én is de ez nagy HIBA! Tudom, hogy nehéz, de tovább kell lépned.
2016. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Hivhatod ha d*gni akarsz :)
2016. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval megcsalt de te még vissza is várod?
2016. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es: Ő volt az első barátnőm,vele volt az első csókom és több ,mint fél évig voltam vele együtt. :(
2016. jún. 15. 17:33
 6/14 anonim ***** válasza:

Leginkabb sehogy es ne is torekedj ra! Ez a vonat mar elment.


Amit irt meg azt jelenti, hogy nincs harag, dughatunk.

2016. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os ,hülyeséget írsz.
2016. jún. 16. 10:31
 8/14 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem tisztel téged.... :( Én a helyedben elfelejteném, ne alázkodj meg előtte. Sajnálom, hogy így jártál. Sok sikert a továbbiakban. Biztos vagyok benne, hogy fogsz találni olyat aki teljes szívéből tisztel és szeret. :) Kitartást!!
2016. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szim44 válasza:
Szerintem egy kapcsolat eleve sziívás...én épp ezért nem akarok kapcsolatot..a korlátok pl hogy ne csalj meg ne beszélj mással stb...
2016. jún. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Tisztelt Kérdező!


Nem kárörvendésből írom - félre ne értsd - de Hálát Adok a Jóistennek, hogy nem adtam esélyét egy ún. "lopott csóknak" hogy elcsattanhasson egy többgyermekes házasemberrel. Méghozzá a "legilletlenebb" helyen - Templomban!


Ui: Elismerem, POKOLI NEHÉZ VOLT ellenállni a kísértésnek. De ez már a "vallás" kategória, én pedig nem szeretnék itt "prédikálni" Neked...ráadásul szolgálati titkot sértenék meg a további Júdáskodásommal.


Üdv: egy együttérző friss középkorú HÖLGY sorstárs. :(

2016. jún. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!