Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megláttak az exemmel. Mi lesz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheDonut kérdése:

Megláttak az exemmel. Mi lesz?

Figyelt kérdés

Az exbarátnőmmet elkísértem sétálni, és hát kicsit "nosztalgiáztunk", így hát kézenfogva mentünk. Mások is úgy tudják, hogy régebben szakítottunk, de mivel nem volt senki az utcán, ezért megfogtam a kezét.

Mi történik, mi nem, két ismerősöm tűnik fel biciklivel. Nagy moslyogva köszönnek, majd láttak kézenfogva minket, amin eléggé meglepődtek.

Szerintetek tovább adják? Egyátalán emlékezni fognak rá?

Köszi!

16/F



2016. júl. 21. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

tuti tovább adják :'DDD énis csináltam amúgy ilyet, ha jóban vagy az exeddel egyszerűen szar nem kézenfogva menni egymás mellett :D


van barátnőd most ? :D ha van akkor szopás :)


x) pacsi

2016. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"De mivel nem volt senki az utcán ezért megfogtam a kezét"

De paraszt vagy bameg xDD igen tovább adják :D és semmi nem lesz xd

17F

2016. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most nincs barátnőm, meg neki sincs barátja, szóval nem gáz amúgy :'D

Csak nem akarom, hogy a suliban ez legyen a téma ._.

2016. júl. 21. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik exemmel en is nagyon joban vagyok, mondjuk kezen fogva nem szoktunk maszkalni.

Egyebkent ha nem vagytok kapcsolatban, teljesen mindegy. Valoszinuleg tovabbadjak amugy, de max. gratulal valamelyik ismerosod, rosszabb nem nagyon tortenhet.

2016. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!