Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitévő legyek szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy kicsit érdekes kapcsolatom van egy fiúval, mert megbeszéltük hogy a barátságunkat egy kicsit átszőjjük extrákkal, ami igazából tök jó volt eddig. De elkezdtem azt érezni hogy gondolkodik azon hogy több legyen köztünk és esélyes hogy kezd szerelmes lenni belém. Én ezt viszont nem szeretném mert nem igazán tudom magam elképzelni a barátnőjeként, persze nagyon kedvelem őt és rettentő jó pasi, de nem működne. Az "extrák" is enyhe alkoholos befolyásoltság hatására történtek meg (nem feküdtünk le soha csak kicsit feszegettük egymás határait).

Gondoltam rá hogy "leépítem" de az 1, hiányozna a srác mert kedvelem 2, nem is lenne tisztességes.

Mit tegyek szerintetek?

18/L ( a srác 22)



2016. aug. 9. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátság extrákkal sosem jön össze .....az egyik fél mindig beleesik a partnerébe...:( tisztelet a kivételnek .
2016. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Döme06 ***** válasza:
Ne tedd! Ha pedig, a srác beléd esett szólj neki hogy te vele nem szeretnél járni, a barátság extrákkal csak az marad és nem több. Mert különben előbb utóbb megfogjátok egymást bántani! Nekem is volt, de akkorra már mindketten egymásba estünk, s már 2 és fél éve együtt vagyunk, és jól műkszik. Szólj neki minél előbb, ne halogasd mert ennek nem lesz jó vége.
2016. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!