Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátság extrákkal. Mik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal. Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Az exemmel 10 évig legjobb barátok voltunk,valamint 2 évig jártunk majd elég csúnyán szakítottunk.Úgy egyeztük,hogy barátok maradunk viszont szemmel láthatóan még mindíg érzünk a másik iránt.Ő nem akar kibékülni,viszont arra kért legyünk barátok extrákkal.Tudom,hogy hülyeség,de sose tudok nemet mondani.Mi lehet ennek a szituációnak az előnye/hátránya?

2016. aug. 13. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Az hogy ki akar használni, melletted pedig kúrni akar mással is.
2016. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hátrány neked, előnyös neki.
2016. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nektek nem ajánlom. Mert itt a múlt nagyon sokszor visszaköszönne.... Csak sírás lenne, meg persze szex....


18/f

2016. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valakinek működik, valakinek nem. Aki nem annyira érzelmes típus, és nem érez tényleg többet a másik iránt, akkor sem ha szexelnek és azt élvezi, annak való ez. Nekem nem jött be. Én egy lánnyal fél év haverság után kavartam egy fesztiválon, de nem akartunk együtt lenni (nagyon messze lakunk, és nagyon sokban különbözünk), viszont onnantól, habár ez sosem volt kimondva, mi is barátok lettünk extrákkal: ahányszor találkoztunk, minimum csókolóztunk. Csakhogy én lassan elkezdtem többet érezni iránta emiatt, ő meg nem... nem lett jó vége. :) 19f
2016. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igy szerettem bele a legjobb baratomba

Hogy baratsag extrakkal aztan helo szia erzelmek

Es jelenleg is orlodom emiatt

Nemhinnem hogy ez tul jo otlet

18L

2016. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű az egész.

Tedd fel magadnak a kérdéseket:

1: szükségem van-e a szexre a sráccal?

2: Tudok érzelmek nélkül kúrni?


Ha mindkettőre igen a válasz, sor hajrá.

Ha nem, akkor ne menj bele.

2016. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne a korodat ismerni.

Amúgy nagyjából egyet értek a legutóbbi hozzászólókkal;

ha Te azt szeretnéd, h. újra együtt legyetek, az nem fog menni. Csak szexre kellesz. Ha ez az érzelmek mellőzésével is megy Neked, akkor esetleg belevághatsz.

Inkább próbálj egy 'rendes' kapcsolatot kialakítani, aki szeret, nem csak 'arra' kellesz neki.

P.S.: A 'mindig' mindig rövid i. :)

2017. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én 17,ő 18.

P.S. Ezentúl mindig.

2017. jan. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!