Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki segítsen teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolvaso kérdése:

Valaki segítsen teljesen össze vagyok zavarodva, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy lányt pár éve megismertem aztán téltől egyre jobb kapcsolatba lettünk. Tavasszal nagyon jóban voltunk tetszettünk is egymásnak de én akkor nem éreztem h szeretnék kapcsolatot és amiket írogattunk akkor nem is gondoltam bele de visszaolvasva jöttem rá hogy elszalasztottam azt a lehetőséget. Aztán egyre kevesebbet beszéltünk. A nyáron volt egy két hetes kapcsolata, mikor rákérdeztem miért lett vége azt mondta h vele nm működött. Aztán a héten megint elkezdtünk beszélni, vasárnap egész nap együtt voltunk a holnapi felelésekre sem ismételtünk mert egész nap dumáltunk. Egy időben kimaradt hogy megöleljen aztán most megint. Nem akarok még nagyon nyomulni de hétvégén párszor olyan reakciót mutatott pár kijelentésre h lekövetkeztethető hogy még van esélyem.

Mit csináljak, félek megmondani neki mert nm akarom h a barátságunk is véget érjen akkor. Szóval mi legyen?? 16f



2016. szept. 20. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hivd el randira
2016. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félek h ha nm a válasza akkor távolságtartó lenne 😩
2016. szept. 20. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálhatnál jobban közeledni. Ne hagyd kétségek között megint,annál nincs rosszabb.

Ha elég bátor vagy beszélj nyíltan az érzéseidről vagy ha kevésbé hív el egy "baráti" találkozásra,ha jóban vagytok szerintem abban semmi rossz nincs.

2016. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!