Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet a gond velem? Soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem? Soha többé nem tudok szerelembe esni?

Figyelt kérdés

Januárban volt vége egy másfél éves kapcsolatomnak,a barátnőmmel,eszméletlen szerelmes voltam ,mondhatom,nagyon meghatározó volt az életemben.Aztán volt egy olyan időszakom amikor természetesen túltettem magam a dolgon,ez egy 4 hónapot vett igénybe.Azután úgy éreztem,hogy készen állok egy kapcsolatra és teljes mértékben nyitott voltam új,ismeretlen lányokra.A nyár számottevően sok lánnyal volt randim melyeknek folytatásuk volt (és ezek között nagyobb részben a csók is megtörtént).Aztán minden alkalommal valami folytán megijedtem és feltettem a kérdést magamnak: "Tudnék én szerelmes lenni ebbe a lányba?" a belső válasz mindig Nem volt sajnos.Egyszerűen azt érzem,hogy nem tudják fenntartani az érdeklődésem és nem tudtam egyik lányt se csodálni,vagy egyenlő társamnak tekinteni,nem érezem azt,hogy valaha szerelmes tudnék lenni bármelyikükbe is.

Velem van a gond ? Mit tegyek ? Jelenleg van egy lány és megint ugyan ez az ijedség előjött de próbálom elhessegetni,mert úgy érzem az össze lány közül ő az első akivel eltudnék képzelni akármit is.



2016. nov. 3. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg vele, veszíteni nem veszthetsz semmit sem :)

Csak megijedtél a változástól, nincs veled semmi baj. Ha szeretnél beszélni róla, írj nyugodtan, bár azt nem garantálom, hogy segíteni is tudok :'D

2016. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Húha-húha.Imádom, hogy ilyen peckesen,jól fogalmaztad meg a kérdést.

Énis éreztem így.(Lány vagyok by the way)

Hidd el.Ez nem lesz így mindig.Imádtad azt a lányt,igazán SZERELMES VOLTÁL BELÉ.Ez nem történik meg minden lánynál akivel randizol.Legbelül meg még nem tetted túl magad azon a lányon.Ne félj belekezdeni egy újba,a jövő hozza majd, hogy mi lesz belőle! Lehet szerelembe esel egyszercsak,lehet ne!? De megpróbálni meglehet.

Jaj és,nehogy már diagnózisokat állíta fel semmi baj nincs veled.

Minden rendben fog jönni.

Tudod,a szerelem nemjön egymás után,ez egy ritka érzés.

Na léptem aludni.

Jóéjt,HAJRÁ!

Bye.

2016. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 smbence válasza:
Azta teljesen leírtad az érzéseimet. Nekem 2014-ben lett vége a kapcsolatomnak, ő volt az első szerelmem. Azért szakítottunk mert elköltözött, én pedig darabokra törtem. Elég rég volt már, több mint 2 éve, azóta rengeteg lánnyal kavartam, de semmi több. Volt olyan hogy már nagyon jól alakult, szinte mindennap találkoztunk, aztán megkérdeztem magamtól hogy boldog lennék-e vele? És nemre jutottam, őszi szünet előtti utolsó nap elköszöntünk, aztán nem írtam neki többet, egyszerűen nem tudom hogy menne e újra.2015) Persze nagyon pozitiv jellemem van, tudom hogy leszek még szerelmes, de azért néha kicsit nehéz:) 16/f
2016. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele de ha nem megy akkor pedig adj magadnak egy kis időt még, mert nem vagy túl az előző szerelmeden.
2016. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!