Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elképzelhető, hogy megcsalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy megcsalt vagy volt valami a másik sráccal?

Figyelt kérdés

Kicsit régebbi a sztori, de mostanában kezdtem el gondolkodni ezen a dolgon, lehet csak a fantáziám szüleménye de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

1-2 hónapja barátnőm elkezdett diákmunkázni, ott volt egy srác akivel jóba lett, beszélgettek mivel együtt dolgoztak, utána facen is elkezdtek beszélgetni, kicsivel később köztem és barátnöm közt megromlott a viszony, se veled se nélküled kapcsolat volt körülbelül, ő kért szünetet, aztán én, ez tartott 2 hétig..(egyik hétvégén dolgozott estig és én is, egy busszal mentünk haza, én hamarabb kiértem a pályudvarra és láttam, hogy melóból azzal a sráccal jön együtt, bnőm felismert, hogy ott vagyok én is, elmentek jegyet venni a buszra, de láttam, hogy az a srác ott leskelődött, hogy én vagyok-e az..) erre rákérdeztem bnőmnél, és mondta, hogy azért nézett mert nem volt benne biztos, hogy én vagyok-e az(biztos..:D) Később kibékültünk, és minden "jó"volt, vagyis azt hittük, de még egyikünkben sem volt minden rendben, 2 nappal később ők elmentek osztálykirándulásra, amikor hazaért du 4óra körül, nem sokat beszéltünk, kérdeztem átjön-e hozzám és itt alszik-e mert ugyis megy dolgozni és tőlem egyszerűbb bemenni, de mondta, hogy fáradt és ledől aludni.. Lelépett faceről ugye, és másnap délután 5óráig fel se jött, reggelre ment dolgozni, csodálkoztam is, hogy nem írt meg semmi.. Délután 2ig dolgozott, mivel 7órás volt a műszak.. Hívtam 4óra körül mert már rég hazakellett volna érnie.. Nem vette fel, aztán később felvette és mondta hogy nem hallotta a zajtól, és most ért haza mert barátnőjével találkozott, mert adott neki egy könyvet(eleve mikor beszélték volna meg, hogy találkoznak ha fent se volt(?) nem szoktak telefonalni egymassal .)

Persze nem hittem el ezt az egészet és még aznap este találkoztam vele és szakítottunk, Ő is így látta jónak..Ekkor mondtam neki, hogy buliba megismertem 1 lányt és találkozunk majd de csak barátilag.. Ő is mondta, hogy hát neki is tetszik valaki..(Gondolom az a srác akivel dolgozott)

Utána rá 3 napra kibékültünk mert mondta, hogy szeret és csak egy kis magány kellett neki..

Aztán közölte, hogy hétvégén megy kirándulni azzal a sráccal mert már sokszor elhívta "barátilag" de nemet mondott mindig, de mivel én is elmentem a másik lánnyal ezért Ő is elmegy..(Végül nem ment mert nem örültem neki, és más program közbejött). Rá 3-4hétre bnőmnél voltam , és csörgött a telefonja, testvére mondta, hogy XY keres(a munkatársa akiről beszélek) és kérdezem minek hív péntek este 8kor? Mondta bnőm, hogy csak biztos azért hogy megyek e a hétvégén dolgozni mert nem válaszolok neki facen.. Mostanában rákérdeztem beszélnek-e még, de mondta, hogy már nem, csak régebben beszéltek és "elvoltak"..

Lehet, hülye vagyok, de valami azt súgja nekem, hogy amikor bnőmmel szar volt a viszony köztünk, akkor ezzel a sráccal dumálgatott végig, és a kirándulás után azért tűnt el egy napra mert nála aludt, hogy együtt menjenek dolgozni.. Aztán meg munka után még együtt voltak kicsit.. végül újrajöttünk és barátnőm rájött, hogy még is kellek neki, és mondta a srácnak hagyják egymást ezért nem beszélnek már.

Mit gondoltok erről? Csak bemesélem vagy lehet valóság alapja ennek? Bnőmnél nem akarok rákérdezni, úgy se mondaná el ha volt barmi is.



2016. nov. 22. 16:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy kint voltunk barátnőjével iszogatni, szóba jött az edzés és mondta h egyik munkatársam x összeget költ edzésre, és akkor a barátnője kérdezi, hogy jaa XY akiről meséltél?(munkatársa..)

Minek mesélt, vna bnőjének róla?

2016. nov. 22. 16:20
 2/6 anonim ***** válasza:
hát elég ismerős a sztori,és be is igazolódott a sejtésem,beszéld meg és finoman tudakold meg mi van,vagy kutakodj ami nem szép dolog bizalomnak annyi de megtudod mi a (piszkos?) igazság
2016. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj ha rákérdezek , v mondom mutassa meg mit beszéltek akkor elcseszem az egészet ha nem is volt semmi olya.
2016. nov. 22. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
tudom,ezért elég szar és feszült ez a helyzet
2016. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gratulálok, önbecsülés 0.
2016. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, más okok miatt most az kicsit eltűnt. Régen nem agyaltam ilyeneken :D
2016. nov. 22. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!