Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek az exemmel ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az exemmel ha egy őrült?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 éves làny vagyok, fél éve vesztem össze a baràtommal ő 27. Egy évet voltunk együtt de külföldön dolgozik es pàrszor talàlkoztunk csak. Az a problémam hogy nem tudok megszabadulni tőlle a szüleimet zaklatya engem ugyszintén smst küldözget,hivogat. Mar nem birom anyukamat a napokbam lehordta h ő vàlasztott szét minket pedig egy szot sem szoltak a kapcsolatba, az üzenetet félek megmutatni anyukamnak mert en vagyok a hibas utànna hogy ilyen lükékbe akadok. Szerintetek mit tegyek mert mar nem tudom elviselni es nem jut el az agyaig hogy gyülölöm, es sajnos nincs kivel megsem verettesem.

2016. dec. 15. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Mit tegyél?

Tanulj meg helyesen írni!!


zaklatya = 2 ty-vel írjuk: zaklattya :))))

2016. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rendőrségi feljelentés.
2016. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem úgy kell írni, hogy zaklatja?
2016. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Eddig én is így tudtam....
2016. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat az iràsért. Vèleményt kértem nm kritikàt mert bàrkivel előfordul aki Erdélyi aval főleg(mint en). Szemet utőbb a kritika mint a vélemény mert ti ugyebar tökéletesek vagytok soha nem irtok semmit rosszul.
2016. dec. 15. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha letiltanád a számát kicserélnéd a telefonszámod? Mindenhonnan letiltanád? Vagy még találkozol vele?
2016. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem talalkozom vele. Letiltottam mar de az uzeneteket csak meg kapom a levélszemétben es nagyon bosszantó. Rendörségre meg nem szeretnék kerülni zaklatàsért de az a legjobb. Csak felfoghatatlan hogy enyire nem ertenek az emberek a szép szóbol.
2016. dec. 15. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Persze, hogy a "zaklatja" a helyes írás, de annyira bökte a szememet, hogy képtelen voltam magamat tűrtőztetni. 19 éves, és ennyit nem tud???

2016. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!