Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normalis a baratom hozzaallasa?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis a baratom hozzaallasa?

Figyelt kérdés
10 honapja vagyunk egyutt. Egyik este nagyon elkezdett fajni a hasam, o aludt. Keltettem, es semmi mintha nem is erdekelne. Majd felkelt, megkerdezte mi van mondom semmi csak faj a hasam de te aludj tovabb.. es visszaaludt. Ez normalis?
2016. dec. 22. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Önző dög vagy. Ha neked szar, akkor legyen másnak is, igaz?
2016. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Stark2000 ***** válasza:
65%

Első, te hülye vagy, már megbocsáss. Ha mondjuk éjszakás után felkeltesz én sem biztos, hogy másképp állok hozzá. Ellenkező esetben megkérdezném, hogy mi a baj, segíthetek-e neked valamit, mióta fáj, stb.. Ha már szeretem és a barátnőm, legalább egy fél órát álmosan fent maradok vele és nyugtatom, vagy valami. (De aztán lehet, hogy csak én vagyok ennyire érzékeny és "túltörődő".)


16/F

2016. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj :) nyilván nagyon rossz dolog hogy fáj a hasad, de ha nem vagy életveszélyben, vagy annyira rosszul, hogy orvost/mentőt kell hívni, akkor még is mit tehetne a barátod? pár kedves bíztató szót mondhatott volna mondjuk, de ennél többet nagyon nem tehet, legközelebb szerintem csak akkor keltsd fel ha valamit hozzá tud tenni a történethez, és akkor talán másképp reagál :) ... és tulajdonképpen a leglényegesebb pont az egészben és remélem igazam van, hogy annyira jó és harmónikus a kapcsolatotok és az életetek, hogy ez a legnagyobb problémád, amit meg kellett osztanod a világgal :)
2016. dec. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Semmi csak fáj a hasam de te aludj tovább."
2016. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 piriiiii ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Azt mondtad, semmi baj, aludj tovább. Ő ezt tette.
2016. dec. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mégis minek kelted fel ha aztán azt mondod neki aludjon tovább? nekem ez az egy nem. stimmel... valószínűleg én is tiszta ideg lettem volna és aludtam volna vissza ha ezt csinálod velem... nem arról van szó hogy megzavartad lehet legkevesebb álmát azt mindenki leszarja itt a tény hogy minek csinálsz olyat vele (vagy bárki mással) amit 5 másodpercel később máshogy gondolsz... vagy még rosszabb ha nem gondolod máshogy de te azt mondod...
2016. dec. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kb fel ora telt el kozte hogy keltettem es mikor felkelt. Mar minden jora fordult, koszi a valaszokat. :)
2016. dec. 22. 01:16
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Es akkor mi van ha faj a hasad? Mento kell? Gyogyszer kell?


Ha nem akkor meg minek nyavajogsz?


Bakker, ilyen noktol mentsen meg az eg.

2016. dec. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Éjszaka ne keltegess fel senkit ilyen hülyeségek miatt. Szépen beveszel egy fájdalomcsillapítót és egy görcsoldót,aztán alszol tovább te is.

2016. dec. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Idióta életképtelen p.csa. Szitu: felkeltem az éjszaka közepén: mi a baj, semmi csak fáj a hasam de te aludj nyugodtan. :D

Véreztél, esetleg vetéltél, vagy mentő esetleg orvosi ellátás kellett???? Nem....

Akkor beveszel egy nospát, egy hashajtót, egy fájdalomcsillapítót, és hagysz mindenkit békén.

Értem?

Ezt a sok életképtelen ostoba pcsát..b+..

2016. dec. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!