Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Barátommal kb 3 hete szakítottunk. Azóta össze jött egy lánnyal, mert azt hitte velem már nem fog.

Távkapcsolatban vagyunk, a làny közel lakik hozzá.

Elkeztunk megint beszélni és azt mondja nem szereti a lányt.

De még is azt mondja legyünk egyenlőre csak barátok és nem dobja értem a lányt mert nem tudja velem hogy alakulnának most a dolgok. A lány az szereti őt, de ő nem szereti a lányt.

Több éve járunk már és volt egy ugyan ilyen esetünk de akkor vissza jött hozzám.

Tudom szánalmas, mindenki azt mondja felejtsem el, ő sem tudja mit akar de én szeretem...

Mit tegyek?


2017. jan. 9. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően szánalmasnak tartom, hogy minden második kapcsolat arról szól, hogy szétmennek, 2 hét múlva összejönnek és úgy számolják az éveket, mintha a szakításukkor is együtt lettek volna. Mondjuk ez a szánalom mellett még röhejes is. :D
2017. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ohh hidd csak el, mielőtt dobott téged már hetek óta fűzte a leányzót, én csak azt nem értem, hogy lehet valaki ennyire vak, konkrétan, ha valamit nem rágnak a füledbe, akkor magadtól nem tudod megérteni/felfogni a történteket?

Hagyd ott, sírjál még egy kicsit aztán meg jobban is leszel.

2017. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért kell ennyire bunkonak lenni?
2017. jan. 9. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Édesem, nem bunkók vagyunk. Ezt realitásnak hívják. Tudod, ez az, ami neked nincs. :D
2017. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!