Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha a barátotoknak lenne egy/több waifuja?

Figyelt kérdés

Ha elfogadtok bizonyos waifukat, akkor kik azok akikre különösen féltékenyek lennétek? Az baj ha van köztük loli is?

18/F



2017. jan. 22. 20:25
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
27%
Én biztos, hogy betegesnek tartanám...Eleve nem bírom az ilyen animés/mangás emberkéket. Zakkant az összes.
2017. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Habár animés lányként nekem is időnként bejön egy-egy szereplő (habár ritka szar ízlésem van:DD), kipaszott féltékeny lennék, még akkor is, ha ők nem léteznek. Talán tudat alatt attól tartanék, hogy egyszer bekattansz, elhagysz és hikikomoriként éled tovább az életed a nemlétező "feleségeiddel".:c
2017. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Értem, ezek szerint így nem lehet csajozni...

És ha lemondanék a japán karakterekről, és csak a nyugati animációs karakterekkel folytatnám a viszonyom? (pl.: Buborék Hercegnő, Fluttershy) Akkor lenne esélyem?

2017. jan. 22. 21:48
 14/46 anonim ***** válasza:
83%
Neeem a japánon van a hangsúly, hanem azon, hogy te egy kitalált mesevilágbeli lénnyel akarsz járni!!
2017. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
82%
Vagyis viszonyt folytatni...
2017. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Lol, Ettől leestem az ágyról

De csak azért mert itt nem tolerálják meg vannak nem elfogadó emberek ne mondj le az animékről ha azokat szereted és azok szórakoztatnak

2017. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Btw 17f #16 voltam
2017. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Nem kitaláltak :(
2017. jan. 22. 22:02
 19/46 anonim ***** válasza:
40%
Ezek nem rajzfilm szereplők? A rajzfilmek célközönsége a gyerekek, szóval... Komolyan nem tudom haver, ha neked van valami fétised, vagy vonzódsz hozzájuk, felőlem aludj velük, de szerintem kevés lány tolerálja. Nem muszáj megválnod a japán szereplőktől sem, ha már egy lány elfogad egy pónit, akkor csak nem zavarja egy ázsiai. Csak keresd a megfelelő lányt. Csajozni azzal biztosan nem lehet, hogy odamész hozzá azzal a szöveggel, hogy "Van animés ágyneműm. Megnézed?" de ha megpróbálod nem ilyen creepyn beadni neki, hogy ők a feleségeid, akkor talán bele törődik.
2017. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom hanyadik, az animés válaszoló vagyok, akár léteznek, akár nem, az minimum problémám lenne, hogy tudnám, hogy neked ők jönnek be, emiatt pedig engem durván megtámadna a megfelelési kényszerem:c :DD
2017. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!