Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha a barátotoknak lenne egy/több waifuja?

Figyelt kérdés

Ha elfogadtok bizonyos waifukat, akkor kik azok akikre különösen féltékenyek lennétek? Az baj ha van köztük loli is?

18/F



2017. jan. 22. 20:25
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Az itt a probléma, hogy te is kérdésesnek tartod ez megcsalás-e.
2017. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én meleg fiú vagyok és jártam egy ideig egy biszex sráccal akinek van egy Rem-es párnahuzata(re zero). Nem igazán zavart mert én is szeretem az animéket/mangákat, szal...biztos van ilyen csaj is :)
2017. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
47%
Mi baja van ennek a gyereknek?
2017. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 D-Mano ***** válasza:
100%

Tudom, mit jelent a vonzalom egy anime karakter iránt. Ezt tapaszralatból tudom.


Szerencsére nekem sosem volt erős vonzalmam irántuk, hanem csak viszonylag gyenge.


Ez a vonzalom 2 összetevőből áll össze.


1) Az emberi tudatalattiban (most a férfiakra kihegyezve) vannak női archetipusok, amik tudatosan vagy tudatalatt különösen vonzó formájúak a férfiak számára. Egy-egy anime női karakter megfelelhet egy ilyen archetipusnak vagy elég megfelelő külső jegyet hordozhat ahhoz, hogy aktiváljon a tudatalattidban egy adott női archetipus külső formavilágát. Ekkor hiába látod csupán az adott anime karaktert, de legalább tudat alatt nem olyannak látod, amilyen a karakter valójában, hanem olyannak, amilyen archetipust a tudatalattidban aktivált.


2) Egy adott (női) animekarakter néhány jelemmbeli tulajdonsága képes tudatosan, de valószínűleg inkább tudat alatt, aktiválni olyan női belső-tulajdonság-archetipusokat, amik egy adott férfi/ fiú (jelen esetben a tied) ideáljai.


Az anime (most női) karakterek úgy vannak kitalálva, hogy a fenti 2 tudatalatti archetipikus aktiválást kiváltsa, így a ( fiú/ férfi) nézőre nagyobb hatást gyakoroljon.


A művészek (pl. animekészítő-művészek) képesek lehetnek ösztönösen ráérezni rajzoláskor ezekre az archetipus-aktiváló formákra, anélkül, hogy tudnának erről a mechanizmusról.


Előfordulhat az is, hogy szándékosan rajzolnak ilyen archetipus aktiváló (női) karaktereket, mert a kutatások már kimutatták ezt a mechanizmust számukra, és így eladhatóbb az adott anime.


A LÉNYEG:

Nyugodtan legyenek posztereid, párnáid a kedvenc női karaktereidről, DE ne téveszd őket össze a valósággal, ne legyen feléjük érzelmeid, ÉS legyen számodra hatványozottan (sokkal-sokkal) fontosabbak az igazi húsvér lányok/nők. Mert csak ők adhatják meg neked a számodra elérhető legmagasabb fokú testi és érzelmi kielégülést, valamint a férfiak/ fiúk túlnyomó részébe kódolt családalapítási vágy kiteljesedésének lehetőségét.

2017. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
93%
azért egynél több ne legyen
2017. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:
100%
#19 te össze kevered a rajzfilm és a mese fogalmát. Nagyon nagy tévedésben élsz ha azt hiszed, hogy minden rajzfilm gyerekeknek készült.
2017. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
100%
Nem zavarna.c:
2017. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
De én ismerem ezeket a rajzfilmeket. Ezt gyerekadón adják. A Fluttershy-os az a pónis, a barátsággal, Buborék hercegnő pedig az Adventure Time-ban van. A másodikkal én is elvagyok, sok az easteregg benne, ami inkább a felnőtteknek tűnik fel, de nekem túlságosan is beüt a tudat, hogy ezt gyerekek nézik, én nem lennék képes bármilyen testi/szexuális vonzalmat érezni irántuk. Tudom, hogy a pónis dolognak is vannak Broniek, meg Pegasisterek, akik felnőtt emberek, és odavannak ezért, meg készülnek fanartok, fanfictionök róla, de nekem ez akkor is különös, az a rajzfilm a barátságról tanít, leginkább gyerekeknek. Ki tud fantáziálni egy olyan karakterrel, aki utána megjelenik egy kislány táskáján, mint díszítőelem? Én vagyok a 19-es, tudom, hogy nem minden rajzfilm mese, de ÉN nem lennék képes befogadni "képzeletbeli háremembe" ezeket a karaktereket, még ha lenne is ilyenem.
2017. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim válasza:

[link]

Válogass csak, hátha mégtöbb leszXDD

Még saját waifut is beküldhetsz, bizony

2017. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:

Ja és tudsz claimelni magadnak waifut másoktól, akkor téged is "szeretni" fog az adott waifu XDD

Most találtam ezt az oldalt :D

2017. jan. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!