Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha a barátotoknak lenne egy/több waifuja?

Figyelt kérdés

Ha elfogadtok bizonyos waifukat, akkor kik azok akikre különösen féltékenyek lennétek? Az baj ha van köztük loli is?

18/F



2017. jan. 22. 20:25
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
számítana*
2017. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:

Wtf ez a kérdés


Kérdezőt valahogy így tudom elképzelni

https://www.youtube.com/watch?v=TBfWKmRFTjM


Waifu-t még külföldi forumokon is csak viccből használják, senki nem gondolja komolyan.

2017. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

De, kaptál konstruktív kritikát. Csak te semmilyen véleményt nem vagy hajlandó elfogadni, csak azt, ami maximálisan egyezne a te véleményeddel. A baj az, hogy az nem konstruktív vélemény lenne.

Nézd, a helyzet az, hogy nem túl egészséges dolog a valóságot a képzeletvilággal ennyire keverni. Azzal nincs semmi baj, ha egy-egy anime- (vagy rajzfilm-, videojáték-, regény-) szereplő külseje vagy jelleme bejön. Ez tényleg teljesen normális dolog, egy egészséges vágy. És néha egyszerűen jó fantáziálni, főleg amikor az ember élete nem úgy alakul, ahogy szeretné. Pszichológusok szerint ez még egészséges is.

Sőt, bevallom, kisgyermek koromban azért néztem a Mila superstar animét, mert "tetszett" benne Mila, és sokat ábrándoztam arról, hogy találkozok egy hasonló lánnyal.

Vagy például magányos ifjú felnőttként is imádtam a Rune Factoryval játszani, elsősorban Mist miatt.

De hogy azt képzeljem, hogy ő most ténylegesen a barátnőm/feleségem? Egy kitalált személy, aki csak rajzolt, vagy algoritmus által generált formában létezik? Ugyan már. :) Egy nem létező személybe beleszeretni meg már csak azért is értelmetlen, mert vele soha nem fogsz tudni egy jót beszélgetni, soha nem fogod megismerni - csak annyira, amennyire az alkotója engedi -, a testiségről meg már ne is beszéljünk. Lehet szimpatikus a jelleme, és semmi baj nincs azzal, ha mondjuk egy hasonló lánnyal jössz össze. De összekeverni a valóságot a képzelettel nem túl egészséges dolog.

És természetesen túl azon, hogy hülyének néznek érte, nem hiszem, hogy bárkinek is jól esne, hogy csak második (vagy többedik) lehet nálad.

2017. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azonban a szüleim beirattak egy egyhónapos nevelőtáborba, ahol megtaláltam Jézust, és rájöttem, hogy a virtuális karakterekben kiélendő testi vágyaim bűnösek, és egyuttal feleslegesek is, így feladtam azok kergetését. Sajnálom, hogy sok indulatot keltettem a kérdésemmel, de vallom, megtértem, és ígérem, hogy ezentúl hasznos és egészséges tagja leszek a társadalomnak.
2017. márc. 21. 21:01
 45/46 anonim válasza:
50%
Mi a különbség Jézus és a waifuk között? Mindkettő csak egy nemlétező emberek által kitalált karakter... Miért nem maradtál a waifukkal?
2017. márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj😄 Nekem is van husbangom... +a lolik kawaaiik *-*
2017. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!